Wpis z mikrobloga

@Lucifer_vult_animae_tuae: to jest kwestia co rozumiemy pod pojęciem feminizmu. Walka o równouprawnienie jest spoko, i tego sie w sumie nie czepiam, ale dzisiaj "feminizm" to nie jest walka o równouprawnienie, tylko walka o nowe przywileje przy jednoczesnym braku jakiejkolwiek odpowiedzialności. No i pomińmy przy okazji próby wymuszania na facetach, żeby akceptowali zatłuszczone leniwe świnie, czy inne tego typu kwiatki. Ja chce wspierać mojego faceta wyglądając przy tym tak zajebiście jak potrafie,
@e-w-a:

to jest kwestia co rozumiemy pod kątem feminizmu.


Dzisiejsze mass media i popkultura propagują wersję feminizmu strawną i wynikającą z popkultury, a jednocześnie bezwartościową i sprzeczną z ideałami feminizmu i emancypacji kobiet. A wynika to z prostego faktu, że feministki przez dekady walczyły o równe prawa, możliwość decydowania o sobie, i szanse na samodzielne życie bez konieczności chowania się w ramionach męża. Dziś popkultura propaguje komercyjną wersję feministki skandalistki, która
@e-w-a:
Imho to o czym tu piszesz to nie jest feminizm. Grube swinie krzyczace jestesmy piekne to nie jest feminizm, babsztyl mowiacy Ci ze nie mozesz ladnie wygladac i wspierac faceta to nie jest feminizm.
Kobiety maja aktualnie dobrze, z tym ze wciaz istnieje przekonanie ze facet jest w jakis sposob lepszy nie wazne co robi.

Grubasow nie trzeba i nie powinno sie szanowac, a kazdy moze wygladac jak mu sie
A wynika to z prostego faktu, że feministki przez dekady walczyły o równe prawa, możliwość decydowania o sobie, i szanse na samodzielne życie bez konieczności chowania się w ramionach męża.


@Lucifer_vult_animae_tuae: i taką szansę miały już 30 lat temu, a dzisiejszy "feminizm" zaklada, że "musisz" żyć samodzielnie bez chowania sie w ramionach męża. Ja tam wole mieć wybór. Zwłaszcza mając tak zajebistego męża jak mam ¯\(ツ)_/¯

Propagując ten szkodliwy i
@e-w-a:

"feminizm" zaklada, że "musisz" żyć samodzielnie bez chowania sie w ramionach męża.


Propagujesz fałszywe stereotypy.

jeśli ja miałabym być określona jako feministka, to te rakowe wieloryby nie są w takim razie kobietami


Jak chcesz mieć prawo do tej nazwy musisz o nią walczyć.

na to nie ma szans. Feminizm w dawnym znaczeniu już swoje cele osiągnął


W takim razie my jesteśmy trzecim światem.
@Lucifer_vult_animae_tuae: Ok, więc odpowiadając na twoje pytanie, posługując się cytatem tej Pani, który prezentuje logikę typu: "Jeśli nie popierasz naszych przywilejów względem was, stajesz się wtedy naszym wrogiem", uważam że poglądy tej kobiety są równie obleśne co jej facjata! Swoją drogą, jaki trzeba mieć tupet jak osoba, która gardząc mężczyznami sama nazywa ich seksistami :/
Pobierz
źródło: comment_bqEBf0UMooLSUhyVqqZEe3YlKFEZcPIK.jpg
@Alex_Krycek: Wrzuciłem cytat z dupy, z tekstem z dupy. Nawet nie widziałem jej w żadnym filmie.

Ta dziewczynka to typowa celebrytka żyjąca zapewne w swojej bajkowej bańce, która zgodnie z modą stara się ostatnio być aktywna społecznie.