Wpis z mikrobloga

@MaxKut w końcu to zeżre wasz "związek" bo będziesz miał na to coraz większe ciśnienie, przez co ona coraz bardziej utwierdzi sie w przekonaniu, że tylko na tym Ci zalezy.
  • Odpowiedz
@MaxKut: widocznie ona ma większa potrzebę czekania z seksem/ pokazywaniem cycków niż ty i niedopasowaliscie sie pod tym względem, wiec ciebie to niedługo zacznie irytować i zaczną się imby
  • Odpowiedz
@MaxKut: Ale rozmawialiście o tym ? Próbowałeś coś robić ? Moja eks też mocno z seksem się wstrzymywała.. ale nago byliśmy dość szybko. Takie akcje to raczej w pierwszych tygodniach powinny być i zabawy. Seks różnie niektóre dziewczyny chcą trochę z tym czekać.. w sensie do paru msc, ale 6 to już najwyższy czas.
  • Odpowiedz
@r5678: nie rozmawialiśmy o tym, a co miałem robić przecież siłą jej nie rozbiore...
nie zależy mi seksie narazie bo sam jestem prawiczkiem 28 letnim i moge jeszcze poczekać, chciałbym tylko zobaczyć ją nagą...
  • Odpowiedz
@MaxKut: Co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak sam nie weźmiesz, to Ci nie da. Naucz się tego. Jak dziewczyny nie pocałujesz, to ona tym bardziej tego nie zrobi i będzie żyć w przekonaniu, że jej nie chcesz.
Pokaż jej, że jesteś facetem, a nie tamponem emocjonalnym. Gdyby jakiś chad ją potrząsnął, to zaraz by mu na kuśkę wskoczyła ucieszona.
  • Odpowiedz