Wpis z mikrobloga

Jako normik popieram akcje #klaudiusz i mam srogą bekę z cuckow i bialorycerzy którzy próbują usprawiedliwiać i bronić tych szlaufów które to po paru minutach potrafią umówić się w ustronnym miejscu z nieznajomym typem, który może być psychopatą szukającym mocniejszych wrażeń. Każdy wie że ludzie lecą na wygląd ale to nie niebiescy piszą że jest inaczej i mydlą oczy płci przeciwnej. Wygląd to podstawa przy pierwszym kontakcie, tak było jest i będzie, ament.
#przegryw #stulejacontent #muremzajanuszem
  • 11
  • Odpowiedz
@Sagitarius nikt po 10 spotkaniach na tinderze nie spodziewa się fejka, psychopaci nie unwiaja się przez tinder bo dużo śladów zostawiasz i umawiasz się w miejscach publicznych, jakby ładna dziewczyna 10/10 To Ciebie napisała zachowalbys się tak samo( ͡º ͜ʖ͡º) wystawianie losowych ludzi nie jest śmieszne Chyb A że masz 16 lat. Biały rycerz xD
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: Mam dwa razy tyle heh nawet moja różowa totalnie nie w klimatach wykopowych uważa że skoro po takich tekstach jakaś chce się umówić z takim typem to jest #!$%@? i jej nie szkoda.
  • Odpowiedz
@Ancymoon1: Tak, ale kobiety zawsze lubily facetow, ktorzy okrecali sobie kobiety wokol palca. To bylo dla nich meskie. Rozwalanie nog przed wszystkimi kobiece raczej nie jest, szczegolnie, ze to Ty musisz się o nią potem starac itd. A po co sie starac o cos, co przed Toba mialo 20 kolesi? Jak dla mnie przecietna laska ma 3x tylu partnerow co przecietny koles. One po prostu nigdy nie sa same. A zawsze
  • Odpowiedz
Generalnie to bardzo niski poziom prezentuja ci co troluja na tinderze. Stulejarze mszczacy sie na randomowych babach( ) no ambitne #!$%@? xD ale to jie moja sprawa, wracam do #!$%@? bigosu z moja rozowa, peace! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz