Wpis z mikrobloga

Miałem abonament w #orange 30zł. Zadzwoniłem do #plush #plus żeby się przenieść. Oczywiście było to w trakcie ostatniego okresu rozliczeniowego więc:
- jeden miesiąc z Plush już mi poleciał, więc miesiąc gratis psu w dupę. Dostałem SMSa, że wszystko fajnie, ale wciąż nie zostałem przeniesiony.
- oczywiście Orange trzyma mnie kolejny miesiąc i teraz płacę 60zł za miesiąc!

Fajnie, nie? Czyli 2 miesiące będę płacić Orange i jednocześnie tracić 2 gratisowe miesiące z Plusha.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Revolut: gdybyś poszedł do plusha przed rozpoczęciem ostatniego okresu rozliczeniowego w Orange to byś zapłacił do końca ten jeden miesiąc umowy i potem miał w dupie a skoro poszedłeś w trakcie to się teraz będziesz bujał dodatkowy miesiąc z podwyższonym abonamentem. Wszystko zgodnie z umową
  • Odpowiedz
@Revolut: wysyłasz wypowiedzenie umowy czy tam zrywasz i przechodzisz do oferty na kartę.
Z tego najprościej zmienić sieć, bo nie masz zobowiązania i operator nie może się nie zgodzić.
  • Odpowiedz
@Revolut: Filozofii tu nie ma żadnej. Wystarczy dowiedzieć się przed, ale co ja tam wiem . Sam przenosiłem z abo. Przeczytałem jak to zrobić i nie płakałem potem.Ale co ja mogę wiedzieć. I nie płacisz 60 bo jednak masz darmowy miesiąc nadal. Z logiką u ciebie na bakier to i nie dziw, że tak wyszło.
  • Odpowiedz
@tacky: @Matpiotr: @KrewWAlkoholu: płacę 2 miesiące po 60zł. Ostatni miesiąc abonamentu + jeden po zakończeniu.

Ja rozumiem, że spóźniłem się i za to płacę za ten jeden dodatkowy miesiąc.

Ale to, że za ostatni miesiąc place 60zł, bo jak się okazuje, 2-3 dni przed końcem umowy kończy mi się jakiś pakiet.

Swoją drogą, nie wiem dlaczego tak łatwo przychodzi Wam zwyzywanie kogoś obcego w internecie (
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Revolut: b--ń Boże cię nie wyzywam ( ͡ ͜ʖ ͡) abonament wzrasta bo go nie przedłużyłeś, przy starszych umowach był wybór albo automatyczne przedłużenie na starych warunkach albo na czas nieokreślony z wyższym abonamentem
  • Odpowiedz