Wpis z mikrobloga

@Surrenderdorothy w realnym świecie jestem tak samo pewna siebie i mówię to, co myślę :D
Tak naprawdę nie mam nic do wyglądu, lubię robić inby na Mirko. I to co tu pisze to w większości nie jest prawda xD
Wystarczy zerknąć na profil- troll i trigger.
Oto cała filozofia xD
@Gilbert_Prukwa ja jestem przekonana i mogę tu wrzucać różne foty no, ale nie twarz. To wykop. Szanujmy się i nie ryzykujmy :D

Dla mnie wystarczy pół godziny i wiem jak ta osoba się nazywa, jakiego ma insta itd. kolejne 15 minut i wiem gdzie mieszka, gdzie pracuje.
W razie potrzeby bez wahania wykorzystuje te dane.
A wiem, że są tu tacy eksperci, którzy ogarniają te tematy w 5 sekund.
Teraz wrzucają fotki,
@sinuh nie chce mi się teraz, bo się obżarłam. I nie widzę takiej potrzeby. Poza tym nie mam nic do Ciebie. Ale parę osób mogłoby potwierdzić. Niektóre moglyby, inne nie, bo już ich tu nie ma xD
@kicjow: Ej, ta różowa ma za sobą wpis o tym jak oszukuje starych ludzi na kasę w ramach pracy w jakiejś agencji nieruchomości, gdzie udawali, że są indywidualnymi klientami, wciskali ciemnotę, że biedni, że dobrzy, a potem kupione po taniości mieszkania od naiwnych ludzi, sprzedawali mieszkania z ogromną marżą. Oczywiście bez wyrzutów sumienia. Ona musi być świrem i kolekcjonowanie zdjęć ludzi z tagu to kolejny symptom.