Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś uważa, że wygląd nie ma znaczenia to polecam pewien eksperyment który kiedyś zrobiłem. Otóż na Tinder i Badoo miałem profil ze swoim zdjęciem i rozmawiałem w sposób naturalny dla siebie, dodałem opis zgodny z moimi zainteresowaniami, z wyglądu jestem dla większości kobiet w przedziale 5-7 na 10 więc przyjmijmy, że 6 na 10 a więc sporadycznie, dość rzadko udało się popisać z jakąś 3-4 w porywach 5/10, zawsze oczywiście z mojej inicjatywy. potem zrobiłem profil ze zdjęciem chada jednocześnie nadal rozmawiając w taki sam naturalny dla mnie sposób i mając ten sam opis, rozmowa kleiła się znacznie lepiej, kobiety wykazywały inicjatywę, czasem pisały pierwsze, oczywiście pojawiały się rozmowy ze znacznie ładniejszymi kobietami, choć te bardzo rzadko pisały jako pierwsze jednak mimo to często wykazywały inicjatywę gdy już napisałem. Potem zrobiłem konto ze zdjęciem przegrywa, tak samo rozmawiałem i taki sam opis, udało się popisać z jakąś desperatką ze wsi nie grzeszącą (delikatnie mówiąc) inteligecją od której ja bym był ładniejszą kobietą gdybym zapuścił włosy i z 3 grubaskami z których wszystkie odpisywały (bo rozmową tego nie można nazwać) możliwie jak najoszczędniej.
#przegryw