Wpis z mikrobloga

Mój ojciec kupił mi perfumy w Niemczech. Przy pakowaniu prezentów ogarnęła mama że to nie są perfumy tylko żel do ciała za prawie 200 złotych XD podobno głupio mu było opór a wziął to co z półki perfum było #logikaniebieskichpaskow ja też bym pomyślał że w takim pudle mogą być tylko perfumy (przeczytałby i widać nazwę shower gel). I tutaj moje pytanie- jak używać żelu do ciała za 200 zł? Można tym jaja myć? XD #thebestpresentever #wigilia #swieta #pytanie #heheszki
#picrel
Croudflup - Mój ojciec kupił mi perfumy w Niemczech. Przy pakowaniu prezentów ogarnęł...

źródło: comment_x31zEloAZUbZ2ikIWKP64bNzxBRo8LYl.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Croudflup: zazwyczaj, jeżeli żel jest dobry, to nie używasz perfum po kąpieli, bo już ładnie pachniesz. Tak więc na jakieś wyjście do miasta czy coś. Bo po prostu już masz intensywny zapach przez taki żel. A Paco Rabanne robi ok rzeczy, więc się ciesz :D
  • Odpowiedz
Panie, kiedyś taki miałem to jak się nim myłem to zapach lepszy i bardziej długotrwały niż perfumy w podobnej cenie. Używaj jak normalnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Croudflup: czy Ty jesteś normalny? chcesz się myć w zwykłej wodzie z kranu?

ŻELEM ZA 200 ZŁOTYCH???

Stary do takiego żelu potrzebna jest woda "Fine" z Japoni. Jest to hydrotermalna woda artezyjska, pochodzącą z warstwy wodonośnej, która jest jednocześnie ogrzewana przez geotermalną energię cieplną. Jest wydobywana od ponad 1000 lat ze źródła znajdującego się około 600 metrów poniżej pasma wulkanicznego.
  • Odpowiedz
@Croudflup: ja dostalem zestaw też Rabana ale one milion, wykąpałem się w tym żelu to sąsiadka przyszła zapytać co tak ładnie pachnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chlopak_jak_z_plakatu: już niedługo moje imieniny to się upomne xD
@Sqize: autentyk żel do mycia dla faceta aż tak może dawać ? Całkiem szczerze do tej pory nie przykładałem do nich większej wagi, zawsze używałem perfum po przed wyjściem też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz