Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry,

kto wydaje pozwolenie na broń? Czy mogę gdzieś zgłosić, że osoba, która stara się o uprawnienia na broń, w przeszłości była kierowana na leczenie psychiatryczne?

W mojej opinii ta osoba nie powinna mieć broni, ponieważ zagraża innym. Chciałbym to zgłosić anonimowo.

#strzelectwo #bron #policja #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 11
Jeszcze do Skarbówki podp$@&#l: Osobę ubiegająca się o takie uprawnienia jest badana psychofizyczne i sprawdzana przez policję i to dokładnie , także misiaczku nie masz się o co obawiać, historia leczenia psychiatrycznego nie świadczy o tym że obecnie dana osoba jest zagrożeniem , duży ludzi ma epizod depresyjny w życiu i jest wspierana w tym okresie farmakologiczne, bardzo dużo funkcjonariuszy ma taką historię, nie stygmatyzuj takich osób bo może sam nią
RudyWarchlak: Nie ty dzbanie jesteś od tego żeby to oceniać , to że ktoś coś miał w przeszłości o niczym nie świadczy ponadto pozwolenia nie wydaje się bez badań
psychologicznych, zajmij się swoim życiem, sama historia leczenia psychiatrycznego nie wyklucza człowieka pod tym względem, gdyby tak było to połowa policji z epizodami depresyjnymi by bez broni chodziła xd,

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

@AnonimoweMirkoWyznania:

kto wydaje pozwolenie na broń?


Komendant wojewódzki Policji działając poprzez Wydział Postępowań Administracyjnych.

Czy mogę gdzieś zgłosić, że osoba, która stara się o uprawnienia na broń, w przeszłości była kierowana na leczenie psychiatryczne? W mojej opinii ta osoba nie powinna mieć broni, ponieważ zagraża innym. Chciałbym to zgłosić anonimowo.


Aby uzyskać pozwolenie na broń trzeba m.in. przejść badania psychologiczne oraz psychiatryczne. Jeżeli ktoś w przeszłości leczył się psychiatrycznie, ale jego
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jesteś jego sąsiadem to możesz iść do dzielnicowego. Dzielnicowy ma obowiązek zrobić wywiad środowiskowy. Uprzejmie donosisz na sąsiada, ale gówno ci to daje, bo dzielnicowy nie zajmuje się chorobami. Zawsze możesz nazmyślać pierdół.

Jeżeli nie, to po prostu napisz do komendy wojewódzkiej.