Wpis z mikrobloga

Witajcie w wigiliny wieczór.

Jakiś czas temu napisałem książkę w 7 dni o czym podzieliłem się z wami na Mirko.

Książka jest dostępna na aukcji charytatywnej, z której cały dochód leci na Pomorskie Hospicjum dla dzieci i 25 grudnia bedzie jej zakończenie.

LINK DO AUKCJI

Byłoby fantastycznie gdyby udało się przebić 100 sprzedanych egzemplarzy, teraz jest 94, dlatego ten jeden jedyny raz pozwoliłem sobie zawołać wszystkich, którzy plusowali wpisy dotyczące postępów prac nad książką.

Nie dla mnie, ale dla dzieci, które mają w życiu większe problemy niż dramy na wykopie...

Ok stary, ale o czym ta książka?

Od lat pracuję w reklamie i w książce opisałem wszystko co musicie zrobić by zdobyć serca klientów. Macie pomysł na nowy produkt, innowacje, chcecie pokonać konkurencję, która pojawiła się w waszej branży? Ta książka jest dla was.

Bez lania wody, tylko dzięki użyciu naszych metod stosowanym przez agencje reklamowe, w których pracowałem.

-------------------------------
WYNIKI ROZDAJO TABLETA GRAFICZNEGO WACOM
-------------------------------

Miło mi ogłosić jednocześnie że zwycięzcą ostatniego rozdajo czyli tableta graficznego Wacom z poprzedniego wpisu o dkiakzce jest @Falquan. Mam nadzieję, że taki prezent gwiazdkowy przypadnie ci do gustu, odezwij się do mnie na priv.
-------------------------------

WIGILIJNE ROZDAJO 24 grudnia - DO ROZDANIA 3 WERSJE PAPIEROWE MOJEJ KSIĄŻKI:

======================
Zasady są proste:
======================

Wśród osób, które od teraz wesprą aukcję wylosuję trzy, które otrzymają papierową wersję książki.
Zapraszam Was do wsparcia hospicjum w ten wigilijny wieczór i od siebie życzę wam wszystkiego najlepszego z okazji świąt kochane Mirki i Mirabelki, niezależnie od tego czy nosicie krzyżyki, durszlaki czy po prostu spędzacie czas z bliskimi.

Wszystkiego dobrego!

#czytajzwykopem #kultura #rozdajo
#ksiazki #tworczoscwlasna #mirekpisze
Boomkin - Witajcie w wigiliny wieczór.
 
Jakiś czas temu napisałem książkę w 7 dni ...

źródło: comment_E3X4JW9CyZoQADQi9OgkYhWjZ4zcWSX8.jpg

Pobierz
  • 9