Wpis z mikrobloga

Panowie Chielini daje rade w tej Fifie? Mam z tyłu Alexa Sandro - Benatie - Manolasa - OTW Cancelo. Manolasa wymiatacz, a do Benati mimo tego, że mam go od początku Fify zaczynam tracić czasem cierpliwość.

Mam hybrydę Calcio A + Premier League i dla zgrania najlepiej by mi właśnie Chcielini pasowal ewentualnie przebudowa ale wtedy do zmiany któryś z bocznych obrońców.
#fifa19 #fut
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@consigliere: Też uważam że w krytycznym momencie Manolas robi błędy, źle podając, dlatego grałem parą Benatia - Bonucci, gdzie ten drugi bardzo dobrze rozgrywa a Benatia jest w miarę ok.
@consigliere: to ja Ci podrzucę swoją hybryde. Jeśli zamienię de bruyne z fabinho to wszyscy mają 10, ale zastanawiam się nad futmasowym matuidim zamiast fabinho.

Obrońców z ligi włoskiej to chyba wszystkich powyżej 85 przetestowałem.
Najdłużej grałem kouliballym (właśnie wystawiłem na sprzedaż if bo już mam go dosyć), dobry wielki #!$%@?, sporo razy mnie ratował... Ale też sporo razy #!$%@?ł mi mecz w szczególności przez faule. Ile razy praktycznie nic nie
Pobierz
źródło: comment_VyhwTqUZizLc5BcmD1JtqNQo9i25ULAN.jpg
A jeżeli mowa o obrońcach z serie a to ma ktoś może Skriniara za sbc ligowe? Jego zwykłą wersją grało mi się świetnie a rzadko chwalę obrońców więc to o czymś świadczy.Warto go robić?