Wpis z mikrobloga

Odnaleziony student miał założoną na głowie reklamówkę oraz związane w tyle ręce. Na miejscu pracują policyjni technicy oraz prokurator. Śledczy - jak się nieoficjalnie dowidzieliśmy - obecnie wykluczają udział osób trzecich.


Że niby jak?
#krakow
  • 41
  • Odpowiedz
@qps666:

Rzecznik policji twierdzi, że popełnienie samobójstwa w ten sposób jest wykonalne i się zdarza. - Najpierw student zawiązać sobie mógł reklamówkę na głowę, a potem na rękach założyć pętlę samozaciskową, którą dodatkowo obciążył - opisuje Gleń.


Jakoś dziwne mi się to wydaje, żeby tak kombinować, ale kto wie co siedzi w głowie takiego człowieka
  • Odpowiedz
@rogerro: wczoraj czytałem że to niepotwierdzone info. A nie mógł po prostu zacisnąć opaski z rękoma z przodu na przykład zębami a później przełożyć przez nogi do tyłu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@qps666:


Rzecznik policji twierdzi, że popełnienie samobójstwa w ten sposób jest wykonalne i się zdarza. - Najpierw student zawiązać sobie mógł reklamówkę na głowę, a potem na rękach założyć pętlę samozaciskową, którą dodatkowo obciążył - opisuje Gleń.


Jakoś dziwne mi się to wydaje, żeby tak kombinować, ale kto wie co siedzi w głowie takiego człowieka

@rogerro: w zagrożeniu człowiek ściągnąłby tą reklamówkę, nie jest ot tak łatwo zmusić ciało i
  • Odpowiedz
@voicevoice: ciężko coś wymyślić na podstawie tego opisu. Facet mógł się hobbystycznie podduszać, ktoś mógł mu dla jajec założyć torbę na głowę albo ta siatka to nieistotny element który znalazł się tam przypadkiem. Nie wiadomo nawet jaka jest przyczyna zgonu.
  • Odpowiedz
@orzell:

żart o samobójstwie murzyna który strzelił sobie 14 razy w tył głowy


po co wymyślać jakieś żarty, skoro w Polsce Barbara Blida, według oficjalnej wersji prokuratury, popełniła samobójstwo 19 strzałami w plecy? xDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BigBlackSausage: zależy czym miał związane, mógł sobie założyć torbę na głowę i jeszcze miał czas żeby związać ręce, na przykład trytrytka, to chwila moment, a dzięki temu nie miał szans się "rozmyślić". Jeśli to samobojstwo to kiepski sposób na odejście moim zdaniem, dusić się w takiej torbie, ale każdy ma wybór.
  • Odpowiedz
@BigBlackSausage: Gdy wykładowca z medycyny sądowej opowiadał nam o osobach, które same sobie poderżnęły gardło, byłem zaskoczony tym, że ktoś miał tyle samozaparcia. Tak więc opracowanie kreatywnego rozwiązania z reklamówką i związanymi rękami nie wydaje mi się aż tak nieorawdopodobne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BigBlackSausage: w Gdańsku kilka lat temu też ktoś się tak zabił w akademiku. Podobno miał pewne fantazje erotyczne i w ten sposób je realizował. Okazało się, że za którymś razem nie do końca wszystko poszło po dobrej myśli.
  • Odpowiedz
@Verdu: w tym akademiku są jedynie dwie słabe kamery na każdym pietrze. Chłopak mieszkał na parterze, w części, która nie była objęta monitoringiem (mieszkałam w tym akademiku)
  • Odpowiedz