Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirki, mam taki mały nie wiem czy to problem, czy ja za bardzo to wszystko przemyślam, jestem z #rozowypasek od około 2 miesięcy, poznaliśmy się za granicą. Wszystko jest pięknie, nie mogę narzekać na nic. Zanim się poznaliśmy ona miała już kupione bilety do polski na święta, poleciała na jakiś miesiąc, ja do niej dojadę na sylwestra. No i wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że od paru dni nasza komunikacja ogranicza się do naprawdę minimum, tutaj popiszemy chwile, tu porozmawiamy, ale najbardziej mnie bolą wieczory kiedy ja mam czas porozmawiać to ona gdzieś zawsze wychodzi czy to na piwo ze znajomymi, czy gdzieś do kuzynek, czy do koleżanki i nawet nie ma jak porozmawiać bo zawsze jest potem napisze, i wychodzi na to że jak przychodzi do domu to już jest zmęczona i idzie spać. Już nawet przestałem cokolwiek pisać bo się tylko #!$%@? bo wygląda tak jakby mnie ignorowała, ale z drugiej strony pisze mi też że mnie kocha i że tęskni, no ale trochę pozostaje niesmak bo wychodzi że nie ma czasu tak naprawdę porozmawiać w ogóle. Rozumiem że rodzina znajomi, dawno się nie widziała no ale #!$%@? są święta, ona jest tak daleko, może jestem #!$%@? ale boli mnie to trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiaki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Słysząłem o związkach na odległosć, ale żeby na odleglość w ogóle rozpoczynać związek? Wynika z tego, że praktycznie nie spędziliście razem czasu na żywo, nie poznaliście się.
Cała reszta to niestety niepokojące zachowania. Być może ona faktycznie nie ma czasu, ale skoro tak, to czemu wychodzi z innymi.Musisz wziać pod uwagę, że jesteś zwyczajnie orbiterem, może jednym z wielu. Może nie traktować Cię tak poważnie, jak Ty ją.na razie woli
Witam Mirki, mam taki mały nie wiem czy to problem, czy ja za bardzo to wszystko przemyślam, jestem z #rozowypasek od około 2 miesięcy, poznaliśmy się za granicą. Wszystko jest pięknie, nie mogę narzekać na nic.


to nie narzekaj

Zanim się poznaliśmy ona miała już kupione bilety do polski na święta, poleciała na jakiś miesiąc, ja do niej dojadę na sylwestra. No i wszystko byłoby ok gdyby nie fakt że od paru