Wpis z mikrobloga

Pany, poci mi sie reduktor, instalacja stara (LOVATO), reduktor ma już 7/8 lat, wymieniać ? Auto pali gdzieś 11-12 lytrów na 100, ale silnik 2.0 i w automacie. Kiedys wydawało mi sie że mniej palił, ale może cienżko noge mam teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lpg
  • 89
  • Odpowiedz
@Crow7422: Był wymieniane razem z parownikiem 7/8 lat temu, zakładając połowe przebiegu to gdzieś z 90 tys. Autko chodzi jak ta lala, jedyny mankament to jak jest bardzo zimno, i wdusze but do podłogi przy 100, to przejdzie na benzyne xDD
  • Odpowiedz
@shaelix92: Bo to jeden z najtańszych i najmniej precyzyjnych wtryskiwaczy dostępnych na rynku. To że jeszcze dycha wynika z tego że jest optymalnie zamontowany (wylotem do dołu).
Zrzucanie na benzynę to nie wydolny reduktor, spalanie to wtryski. 90k to górna granica. Ten reduktor również 2.0 w pełnym zakresie obrotów z pewnością nie ogarnia, więc nie ma najmniejszego sensu bawić się w jego regeneracje.
Kolor świec od czasu do czasu sprawdzałeś?
  • Odpowiedz
@Crow7422: na wydatki ostatnio tak średnio jestem nastawiony: UPG, pompa wody, wachacze, chłodnica, wyszło mnie to wszystko 4.5k ( ͡° ʖ̯ ͡°) i to wszystko w jednym miesiącu. Wyobraź sobie że wymieniałem chłodnice rok temu, i po roku od dołu ciekła spod takich blaszek srebrnych...
  • Odpowiedz