Wpis z mikrobloga

Siemka, tym razem gola nie wrzucam, ale mam do was ogromną prośbę. Wiele razy pisaliście mi czy @Ziqsu @matixrr i @nieodkryty_talent że robimy świetną robotę w tym tagu i bywały nawet głosy że nawet powinno się nam za to płacić. Jako że kończy się rok i wszyscy jesteśmy w świątecznym nastroju to zgadnijcie co? Dzisiaj możecie się nam odwdzięczyć!

Sprawa wygląda tak - miesiąc temu mirek @onionhero wrzucił wpis w którym prosił o wpłaty na protezę dla swojego szwagra, Kamila. Dzisiaj to my was o to prosimy. Zróbcie co możecie, wierzymy w was i wierzymy że to co nam pisaliście np. podczas mundialu nie było słowami rzucanymi na wiatr.

Pełen opis
SięPomaga
Fundacja Kawałek Nieba

Każda złotówka to będzie "dziękuję" za naszą robotę w tym roku i znak że robimy coś fajnego, coś co może przełożyć się na coś większego niż tylko wrzucanie bramek. Bardzo na was liczę, pokażcie że mamy siłę i zróbmy Kamilowi święta!

Z naszej strony Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiamy, ekipa #golgif :)

Zawołam jeszcze #mecz i #pilkanozna. Oczywiście jeśli nie chcesz lub nie możesz wpłacić na ten cel to zwyczajnie zaplusuj żeby więcej osób zobaczyło ten wpis. Z góry dziękujemy.
  • 23
@Minieri: ech, nie wiem co powiedzieć. Nie dość, że niejednokrotnie wchodzę na ten tag, by obejrzeć ostatnie bramki, to teraz jeszcze taki wpis. Moje rozdajo nie za bardzo się udało, ale skorzystała na tym Paulina chorująca na stwardnienie rozsiane, bo @matixrr wraz z @PiersiowkaPelnaZiol zgodzili się przekazać opaskę na rzecz licytacji dla niej. Macie potężne serducha, tak samo wielkie jak Wasza pasja do piłki nożnej. Dziękuję w imieniu swoim i szwagra