Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #energetyka #polska #wegiel

@Baron_Al_von_PuciPusia

Tyle w temacie tych waszych kłamstw, że Tusk za nic nie odpowiada

Dziesięć lat temu Donald "a co ja mogę" Tusk na szczycie klimatycznym zgodził się na:

1) Zmianę roku bazowego, od którego naliczano redukcję CO2 z 1988 na 2005, w wyniku czego cała nasz redukcja w okresie 1988-2005, która robiła z nas absolutnego lidera w tej dziedzinie poszła w piach.

2) Dalszą redukcje emisji CO2 przez Polskę w latach 2013-2020 o kolejne 20%.


https://www.rp.pl/artykul/690642-Pakt-klimatyczny---porazka-Donalda-Tuska.html
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mow mi jeszcze


@stekelenburg5: Wystarczą chyba te fakty( ͡° ͜ʖ ͡°) A to co z nimi zrobisz tylko pokazuje jakim jesteś "człowiekiem", bo coś takiego jak kręgosłup to Ty chyba nie masz (szczególnie moralnego)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zmianę roku bazowego, od którego naliczano redukcję CO2 z 1988 na 2005, w wyniku czego cała nasz redukcja w okresie 1988-2005, która robiła z nas absolutnego lidera w tej dziedzinie poszła w piach.


@lucer: nie żeby to przemawiało za obroną Tuska, największej zarazy naszego narodu, ale ta redukcja wynikała chyba ze zniszczenia polskiego przemysłu ciężkiego.
  • Odpowiedz
1) Zmianę roku bazowego, od którego naliczano redukcję CO2 z 1988 na 2005, w wyniku czego cała nasz redukcja w okresie 1988-2005, która robiła z nas absolutnego lidera w tej dziedzinie poszła w piach.


@lucer:
- w ustaleniach unijnych nigdy nie było roku bazowego 1988.
- nie byliśmy absolutnym liderem nawet względem roku 1988.

Pozdrawiam
  • Odpowiedz