Wpis z mikrobloga

Właśnie #!$%@? mi się święta.
Babcia się dowiedziała że z mama, bratem jego dziewczyną i dzieckiem ich, chcemy ją odwiedzić. Pokłóciła się z z moją mamą 2 miesiące temu i babcia ubzdurała sobie że mama chce wymeldować mojego dziadka od babci i wprowadzić go tu a ją zostawić samą.
Dziś mama przyszła z płaczem do mnie że babcia kazała "spier*alać" oraz że mamy nie przyjeżdżać bo nie chce nas widzieć. Poleciały też gorsze słowa, ale w tej sytuacji najbardziej szkoda mi jest dziadka który nie jest nikomu nic winny, a musi siedzieć i słuchać ją teraz.
Mama z dziadkiem muszą od tych 2 miesięcy gadać przez telefon po kryjomu, jak babcia wychodzi z domu.
Przyleciałam z Anglii specjalnie dla dziadków na świeta, bo kij wie, ile jeszcze dożyją?
Chciałam się tylko wyżalić.
Mam nadzieję że wasze święta będą lepsze od moich i wesołych świąt mirki i mirabelki
Nooiiizy - Właśnie #!$%@? mi się święta.
Babcia się dowiedziała że z mama, bratem jeg...

źródło: comment_CiVEG1LA2M7lk3mt26MPJspRYgsaczea.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: paranoja na starość? U mnie jest podobnie, babcia sobie ubzdurała że dziadek ją 40 lat temu zdradził i nadal patrzy na nią w kościele xDDDDDD Nie wpłyniesz na to jak mają w głowie. Jedyna metoda to #!$%@?ć ich(w twoim wypadku babcię) od nóg do głowy. Na moją podziałało chociaz na tyle że juz nie zyje urojeniami. Przynajmniej przy mnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Apollo_Vermouth to jest osoba której nie możesz #!$%@? bo jest idealna, przynajmniej tak myśli. Wywaliła się na rowerze, zwaliła wine na dziadka że jej roweru nie naprawił,mimo że go o to nie prosiła a on nic nie wiedział. Coś typu jeśli ona spali sernik w piekarniku, to nic nie szkodzi. Jeśli spali sernik dziadek,mama czy ktoś inny, to jest się najgorszym kucharzem na świecie i lepiej się nie zabierać 2 raz za
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: dlatego tutaj tylko cos gwałtownego może zadziałać, u mnie to samo. Nie raz wypominałem by przestała być taka i jeśli nie widzi jaka jest toksyczna to ja podziękuję za obecność
  • Odpowiedz
@Nooiiizy: Mogę tylko mówić ze swojego punktu widzenia, więc: myślisz że tylko w Twojej rodzinie są brudy? Nie wiem czy dobrze jest wyrzucać takie rzeczy na gównomirkoblogu. Skoro żyjesz w Anglii to wiesz jak to się na "zachodzie" załatwia.
Sam mam różne niesnaski w rodzinie w Polsce, żyjąc w Holandii, ale staram się raczej zjednywać ludzi i działać, niż marnować czas na pisanie w necie...

Chodzi mi o to, że skoro
  • Odpowiedz
  • 0
@IkBenPool no logiczne że nie tylko u mnie. Ale to nie znaczy że też nie mogę mieć źle. Nie wiem jak to się na "zachodzie" załatwia, mieszkam tam od września. Nie mogę nic z tym zrobić bo dziadkowie są 100km od nas, nie jesteś w tej konkretnej sytuacji i nie zrozumiesz jak nie doświadczysz. Tej kobiecie nie wytłumaczysz że robi źle i żeby przeprosiła bo nigdy nie przeprasza, a mam stać za
  • Odpowiedz