Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wykop to jednak środowisko zdegenerowanych inceli i przegrywów. Ostatnio jednak szambo wybiło w zupełnie niespodziewaną stronę i od kilku dni nastąpił wysyp ekspertów od zarabiania i life-coachów.

przykłady:

1. "Zarabiałem 1500 / rękę w magazynie, ale dzięki samozaparciu, chęci rozwoju POWTARZAM ROZWOJU, zarabiam 3k brutto, i pije gorzką herbatę POWTARZAM GORZKĄ, więc oszczędziłem już 700 zł przez rok. Pracowałem za darmo w nadgodzinach przez 12 miesięcy, szef to docenił i dał podwyżkę. Każdy ma szansę na sukces taki jak ja !!! Jestem tego przykładem"
2. Screeny z konta. To jest festiwal raka. Ktoś wrzuca że mu się dobrze powodzi bo na koncie ma odłożone 10 tysięcy. Ludzie - jeżeli ktoś pochodzi z podlaskiej wsi i dotychczas rozliczał się za pracę jajkami, albo kawałkami wieprzowej półtuszy, ewentualnie węglem - to może taka góra forsy robi na nim wrażenie.

Przestańcie się ośmieszać. To są niziny ekonomiczne. 10k oszczędności, czy 5k pensji to jest przeciętniactwo wśród klasy niższej. Komu ma to zaimponować? Ludziom którzy zarabiają rocznie po 500 tysięcy EUR? Stać was tylko na to żeby #!$%@?ć swoje oszczędności w sieciówce w galeryjce. Po to te sieciówki są. Najtańsze szmaty z chin, sprzedawane po 500 pln, po to żeby sklep zapłacił 25k EUR czynszu i zarobił na takich leszczach, którzy uważają że jak nie mają butów za 700 pln to im panna z biurka obok nie da dupy, bo trochę bieda i wstyd.

Kiedyś ten portal, był faktycznie miał potencjał. Teraz jest schronieniem dla najgorszego sortu powykręcanych psychicznie noobów. które swoje ciężkie nieudane życie wynoszą na wzór dla innych.

Myślcie samodzielnie. Wesołych świąt.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wykop to jednak środowisko zdegener...

źródło: comment_F4pXbH9nwTdTWtn6CgkelTe2lJH5jWw5.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz