Wpis z mikrobloga

Przyszła moja #wykopaka od @arnfinn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trafiła idealnie w mój gust! Mój nadawca nie miał łatwego zadania, napisałem dość krótki opis, a moja aktywność na wykopie jest znikoma, ale sprostał zadaniu!

Dostałem
1. kask rowerowy - coś co od dawna planowałem kupić, ale nigdy mi się nie udało, teraz już mam, na 100% przyda mi się na wiosnę (bo od nowego roku ostro cisnę z rowerem, mam nadzieję XD)
2. grę karcianą o tematyce IT - właśnie coś takiego chciałem dostać, na pewno spędzę przy niej ze znajomymi i rodziną długi czas, prezent wymarzony! <3
3. whisky i wódeczka - napisałeś, że wysyłasz oba bo nie wiesz czy wolę czystą, czy kolorową, uwielbiam obie, na pewno się nie zmarnują ( ʖ̯)
4. mieszanka studencka - nie chciałem słodyczy więc mireczek miał utrudnione zadanie, ale trafił dobrze bo lubię takie mieszanki do pochrupania, zwłaszcza w tym świątecznym okresie, w którym człowiek ciągle coś je.
5. list - takie listy czyta się tak przyjemnie, że jego trzy strony pochłonąłem w moment

Paczka przeszła moje oczekiwania, mireczek pisał, że pierwszy raz bierze udział w takiej zabawie i moim zdaniem bardzo dobrze mu to poszło. Dzięki Ci mireczku za wspaniałą paczkę, pozdrowienia dla dzieciaczków!

Więcej foteczek w komentarzach
MarxVen - Przyszła moja #wykopaka od @arnfinn. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trafiła idealnie w mój ...

źródło: comment_6eiLhjM0Jgf7fnZS0vEahyZzxfmN3g9a.jpg

Pobierz
  • 5