Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam wszystkich podróżujących pociągiem relacji Wrocław -> Przemyśl XD
Ludzi tyle, że nawet na korytarzu nie ma gdzie usiąść, a osoby stojące w przejściu między wagonami co jakiś czas latają jak pingpongi. Ukraińcy obok piją piwerka. Jeden wisi na drzwiach zezgonowany. Do Rzeszowa tylko 5.5h drogi, a Ukraińcy jeszcze dalej xD Toaleta nie czynna xD
#pkp
  • 14
  • Odpowiedz
@Filozof_Marian #!$%@? zawsze. Swego czasu jeździłem tym pociągiem raz na jakiś czas, to co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. Od opóźnienia bliskiego 2 godzin po ludzi wręcz wylewających się z wagonów. Pełno meneli i osób które podbijają >bo kierownik chce mnie wyrzucić a ja nie mam na bilet, dej no, daj :((((
Istny cyrk na kółkach
  • Odpowiedz
@dzony11palcow: ludzie co się #!$%@?ą z walizkami szerokości korytarza xD
@Podprogowiec: dzisiaj na razie jest punktualnie, ale jak jechałem jakieś pół roku temu, to opóźnienie 1h do Krakowa, później pewnie wzrośnie. Zapraszam do wagonu nr 12, poratuje na bilet xD

Na razie humor mam dobry. Ale mnie takie sytuacje zawsze bawią xD

Trochę liczę że wysiądą na fajkę i pociąg odjedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sicknature: Mam miejsce stojące xD Akordeonu nie mam, a z telefonu Johnny Cash umila mi podróż :) Była pierwsza klasa tylko nie było biletów, wiem że mogłem kupić wcześniej, ale nie myślałem że się wyrobów z innymi zajęciami. Ale przeczytałem że niewykorzystany bilet można zwrócić do 15 minut przed odjazdem i zwracają hajs, teraz będę po prostu kupował wcześniej bilet.
  • Odpowiedz