Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, miło nam poinformować, że aktualizacja uni1 przeszła szybko i sprawnie. Co nam dała aktualizacja?
Wymienię w kilku punktach:

◈ Została dodana możliwość blokowania/odblokowania bocznego panelu planet przyciskiem po prawej stronie
◈ Naprawiony błąd dotyczący kolejkowania badań
◈ Czarna materia została usunięta z gry (nie da się jej zdobyć z ekspedycji ani w inny sposób)
◈ Zmieniony został wygląd planet, budynków, badań itp na ten z pierwotnego ogame (możliwośc zmiany w opcjach)
◈ Została dodana opcja zmiany układu strony z listy na kafelki i na odwrót przyciskiem na górze strony
◈ Usunięte zostały wszystkie budynki, statki i badania które nie były w oryginalnym ogame (ostatni dostępny statek to Pancernik)
◈ Poprawiony silnik walki
◈ Dodana opcja wyboru stylu graficznego w opcjach
◈ Poprawione raporty szpiegowania
◈ Możliwość przeglądania galaktyki za pomocą strzałek
◈ Nowy, przejrzysty wygląd raportu szpigowskiego oraz raportu wojennego.

Wszystko na bieżąco będzie pojawiać się w changelogu.

Pozdrawiamy!

#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame
  • 11
@MirkOgame:
Jak dla mnie dobrze by było jakbyście pomyśleli i popytali co graczom przeszkadza w tej grze bo z dnia na dzień coraz puściej i za parę dni wszyscy aktywni gracze będą w top 100, zostanie tylko wąska grupa tasująca się do pozycji w rankingu.
Przekleję to, co pisałem u konkurencji:

Jak dla mnie zbyt duża prędkość floty jest bez sensu bo nawet jak się założy kolonie na odludziu to