Wpis z mikrobloga

Jeżdżę do oraz z pracy firmowym autobusem. Autobusem przemieszczam się niecałe pół godziny, więc kawałek jest. Ludzi jeździ sporo, lecz na moim przystanku zostaje ich niewielu. Gdy widzę, że komuś się przysnęło (po nocce szybko przymyka się oko), a wiem, że powinien też wysiadać to zawsze taką osobę puknę plecakiem, żeby się obudziła. Taki dobry uczynek. #oswiadczenie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szolim: u nas kiedyś jeździły autobusy do obu lokalizacji zakładu. Odległość jakoś z trzy kilometry. Niedawno zrobili osobne autobusy do obu miejscowości. Na początku ludziom zdarzało się wsiąść nie w ten autobus i dojeżdżali do złego miejsca. Wcześniej pewnie też komuś zdarzyło się przysnąć hehe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sleep_raver: jak 10 lat temu zdarzało mi się wracać wieczornym autobusem ze szkoły to często jeździł ze mną taki lokalny pijaczek ci kupował bilet z budzeniem i siadał na pierwszym miejscu xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sleep_raver: robię to samo xD niby przypadkiem musne plecakiem po ramieniu, gdy przechodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Raz przysnąłem to chyba chcial pan kolega delikatnie mnie smyrnac swoim plecakiem, a wyszlo mu srogie jebniecie, ze az krzyknąłem po przebudzeniu

Co jest #!$%@??!

Gosc az skisl xD bo w plecaku miał słoiki xD
  • Odpowiedz