Wpis z mikrobloga

Łuhuhu! W końcu mam i ja!

Cholera, kliknąłem enter i wysłało wiadomość, a jak napisałem resztę to już nie szło edytować. Także leci nowy post, przepraszam za syf na tagu. Ale do rzeczy:

Stres o którym pisałeś w liście, anonimowy mikołaju, był totalnie nieuzasadniony, bo paczka jest super i bardzo dobrze trafiłeś ze wszystkimi elementami!

Troszkę podsumuję wszystko co dostałem:
- książka na temat w którym siedzę, super tutaj trafiłeś. Akurat ta gałąź ilustracji jest dla mnie trochę nieokiełznana, to się będę mógł w końcu wdrożyć w temat, co jest super, bo każda strona będzie o czymś nowym
- ciekawy obrazek (czy jak to się fachowo mówi, print) - tylko czemu cholera autor się nie podpisał? XD Na razie mam gołą ścianę w pokoju, może to znak żeby zacząć to zmieniać
- przypinka pepe - świetna sprawa, ozdobi plecak
- list oczywiście, może niedługi, ale bije z niego spora sympatia i miło się czytało, mimo "stylu pisarskiego" o którym wspominałeś, odszyfrowanie poszło szybko i sprawnie!
- słodkości (michałki i pryncypałki oczywiście odhaczone), skąd wytrzasnąłeś takiego zajebistego lizaka z Pikachu? XD
- książeczka o zawodach - wiadomo o co chodzi #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- bardzo ładna kartka świąteczna
- herbatka - bardzo dobra, piję właśnie :3

Ogólnie podpisałeś się XOXO i nie wiem czy byłeś świadomy że w wiadomości o nadaniu paczki zobaczę Twój nick, który z tego co wystalkowałem, jest obecny też na wykopie. Także żeby nic Ci nie psuć, publiczne zdemaskowanie się pozostawiam Tobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapakowane też było rewelacyjnie - polecam użytkownika. Widać że włożyłeś w przygotowanie paczki bardzo dużo serca i wysiłku, za co cholernie Ci dziękuję! Odkrywanie zawartości paki było super, banan na twarzy przez cały czas. W sumie teraz podczas pisania posta też się uśmiecham.

I teraz takie ogólne wrażenia. No jestem zadowolony bardzo, cała akcja wyszła super pozytywnie, bo i mirek przeze mnie obdarowany jest szczęśliwy z paki, i ja też jestem bardzo szczęśliwy z tego co mi przygotowano. Pierwszy raz biorę w czymś takim udział, i na pewno nie ostatni, bo taka dawka radości dwa razy w ciągu dwóch tygodni to nie byle co (pierwsza taka chwila to oczywiście spakowanie i wysłanie swojej paczki). Wesołych świąt mirku anonku, dla Twojej rodziny też! A z resztą, dla całego wypoku też wesołych świąt!

AAAAA JEST MI TAK BARDZO SUPER TERAZ! <3 DZIĘKUJĘ JESZCZE RAZ!

#wykopaka
Pobierz
źródło: comment_8cHbevzHATtPxcqlJWM60jjNAfsHYwRk.jpg
  • 6