Wpis z mikrobloga

Podoba mi się retoryka jaką stosuje @Thorkill bo dzięki niej mamy pewność że jest to nim coś nie tak.

A mianowicie:

- 20000 zł od TVN, mimo że nie ma na to żadnych twardych dowodów uparcie twierdził że tak było i że za jakiś czas pojawi się coś co to potwierdzi do końca.

- Zeznania nazisty, który ratował się kłamstwami - prawda i za jakiś czas się przekonacie na pewno.

- Zdjęcia dziennikarzy śledczych na miejscu urodzin Hitlera - uparcie twierdził że to propagowanie nazizmu i że nadal to nie wszystko.

- Prokuratura mówi, że nie było żadnego propagowania nazizmu tylko praca nad reportażem - to nadal wypisuje że to nie wszystko i że jest inna sprawa która potwierdzi że było propagowanie mimo że prokuratura już powiedziała inaczej.

PS Nadal nie ma tych jego dowodów na poparcie jego tez które miały się pokazać

#bekazprawakow #neuropa #polska #swiat #tvn
  • 15
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: A co niby w tym komentarzu jest takiego "oderwanego od rzeczywistości"? Służby obcych państw wykorzystują rożnych ludzi do swoich akcji także ze skrajnej prawicy. Tu masz przykład jak rosyjskie słuzby wykorzystały Polaków (typów z Falangi) do prowokacji na Ukrainie w stosunku do mniejszości węgierskiej. https://wpolityce.pl/polityka/383554-trzy-osoby-zatrzymane-przez-abw-sa-podejrzane-o-probe-podpalenia-budynku-stowarzyszenia-kultury-wegierskiej-na-ukrainie
Nie masz zielonego pojęcia o tzw. kombinacjach operacyjnych jakie robią często służby specjalne.
  • Odpowiedz
  • 2
@Thorkill no nie wiem, może to że bez dowodów sugerujesz jakąś teorie spiskową.

Równie dobrze mogło być tak, że to Ty zapłaciłeś kolegom by zrobili urodziny Hitlera bo zawsze o tym marzyłeś i dlatego tak zaciekle ujadasz w tym temacie.
  • Odpowiedz
to że bez dowodów


@JAI2L9LAD: No jak bez dowodów? O czym ty pierniczysz? Przecież cały czas się toczy sprawa w prokuraturze w Katowicach w sprawie tej ustawki i jest też postępowanie ABW w tej sprawie. No i co, cała grupy śledczych sobie siedzi już od roku i dłubie w nosie?
Klepiesz typie te komunały i banały jak ostatni dureń. Weż już do mnie nic pisz i nie zaczepiaj bo już
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: A widzisz w tym moim komentarzu słowo "być moze"? Spekulować i pisać o tym co sądze i jakie są moje opinie na rózne sprawy, też mi zabronisz typie z 5 miesięcznym stażem? Weż się gościu za lepienie pierogów jak się nudzisz. Cały dzień kłamliwe wpisy na mój temat. Chyba cię pajacu zgłoszę do maciusiów bo mnie coraz bardziej irytujesz. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: za wp.pl "Prokuratura zwróciła się także do stacji o udostępnienie "surówki" z wydarzenia, czyli pełnego nagrania bez cięć i montażu. W odpowiedzi TVN najpierw poinformował, że nie może przesłać śledczym nagrań, gdyż ze względu na "okres ferii zimowych" ich odnalezienie jest utrudnione, a w kolejnej odpowiedzi stwierdzono, że część materiału zaginęła. "
https://wiadomosci.wp.pl/kontrowersje-wokol-urodzin-hitlera-tvn-zgubil-materialy-z-reportazu-6329620750984833a
  • Odpowiedz