Wpis z mikrobloga

@kalaj płacisz po terminie w #!$%@? najwyraźniej i system sie #!$%@? w takich sytuacjach czasem jak pieniadze wpłyną w ten sam dzien co zostanie wysłany mail

@thus5 przeciez nie trzeba przelewać tego hajsu XDDD
@kalaj: Sprawa nie jest taka śmieszna jakby się mogło wydawać, w BIKu wisiało na mnie przez kilka lat zadłużenie w kwocie 0,00zł, jakimś trafem po kilku latach zamieniło się w 17zł i narobiło mi sporo problemów i opóźnień przy kredycie hipotecznym. Na same pisma bankowe wydałem 50 albo 100zł, już nie pamiętam...
@kalaj: hehehe ja wisze im po rozwiazaniu umowy 18gr wyslali juz dwa pisma z ponagleniem biorę ich na przetrzymanie jestem ciekaw czy dostane ostateczny nakaz uregulowania bo wysylaja sprawe do komornika
via Android
  • 0
@croxxy zapłaciłem wczoraj przed południem a po południu wyłączył mi telefon. Czasami zdarzało mi się płacić kilka dni później, ale pierwszy raz mi wystawili niedoplate na 0 zł
@croxxy: i się zdziwisz bo trzeba :) bo w systemie będzie faktura wisiała jako niezapłacona, bo system nie wykryje wpłaty. Też tak miałem i musiałem naginać na pocztę, bo nikt inny zerowego nie potrafi puścić, a faktura nawet jak na 0zł, musi być w systemie że zapłacona by odblokować usługe.
@thus5 Stary, ja pracuje w płatnościach w t-mobile i mi takich kitów nie wcisniesz XDD
@kalaj No to dlatego, że pieniądze sie nie zdążyły zaksięgować. Jak spłacasz hajs A możesz mieć blokadę to zadzwoń na infolinię I ci zabezpiecza konto