Wpis z mikrobloga

Mam spory problem.
Przy wykańczaniu mieszkania nie pomyślałem o puszczeniu kabli głośnikowych za kanapę..(zrywanie półrocznej podłogi nie wchodzi w grę :D)
Listwy podłogowe są klejone, a na ich drodze i tak znajduje się balkon, gdzie jest ćwierćwałek więc nie puszczę tak kabli. Czy jakikolwiek inny sprzęt oprócz yamahy musiccast pozwoli mi na stworzenie systemu KD, gdzie tył będzie cały bezprzewodowy?
Niestety/stety w grę nie wchodzi system heos/sonos bo ceny są mocno zaporowe. Dotychczas działałem w systemie stereo z tradycyjnymi kolumnami na froncie, więc chciałbym je zostawić także przy nowym zestawie.

Budżet plus minus 4k za amplituner+satelity. Może ktoś będzie w stanie mi pomóc ;>

#hifi #audio #wzmacniacz #kinodomowe #glosniki #amplituner
  • 8
Z tego co zdążyłem się zorientować to jak narazie mogę wybrać: yamaha musiccast z serii rx-v.85+2x musiccast 20 na tył, zestaw sonosa z barem, którego chciałem uniknąć, denon heos z barem(analogiczna sytuacja+równie drogie co sonos) i...to by było na tyle..Klipsch- super jakość, mam okazję słuchać co jakiś czas u teściów, ale 999euro za same surroundy...:D