Wpis z mikrobloga

#narkotykiniezawszepoko #narkotykizawszepoko #rzucajopiozwykopem #kodeina

Dzisiaj już gateway to hell rozkręca, organizm nie doznał jeszcze całkowitego szoku, ale zaczyna się domagać. Ból nóg (a mam zespół niespokojnych nóg dzięki kodeinie, który był widoczny nawet na dawkach rzędu 900mg), jako że pracować muszę to poratowałem się benzo, tak wiem, to jak prosić o pomoc Szatana z poradzeniu sobie z Hel czy Thanatosem.

Teraz tylko czekać na #cbd od kochanych mireczków z @biokonopia, na co dzień piszę artykuły o Marihuanie i CBD, przez święta napiszę "CBD as a cure for Opioid Addiction" ale teraz dokopałem się do czegoś, co wydaje się bardzo interesujące

In addition to replacing or reducing opioid use, improving the pain relief that opioids provide, and preventing opioid dose >escalation and tolerance, some researchers suggest that cannabis can treat the symptoms of opioid withdrawal: nausea, >vomiting, diarrhea, abdominal cramping, muscle spasms, anxiety, agitation, restlessness, insomnia, and minor symptoms >like a runny nose and sweating.


oraz to co mnie ciekawi po wyjściu z Hadesu

And, finally, cannabis may help reduce the risk of relapse in addicts trying to abstain from opiates. In recent animal

studies, researchers found that the heroin-seeking behavior of self-administering rats decreased when the animals were

given CBD. Preclinical data further suggests that CBD inhibits the reward-facilitating effect of opiates by disrupting the

reconsolidation of cue-induced memories that reinforce addiction.


No cóż, sprawdzimy. Obiecuję, że bardzo dokładnie to opiszę, może to dalej będzie dowód anegdotyczny i badanie na grupie reprezentatywnej w liczbie osób 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale mam spore doświadczenie w tym.

Pozdrawiam mireczki i każdego kto to czyta, wiele dla mnie to znaczy
  • 2