Wpis z mikrobloga

Spotykam się z pewną dziewczyną byliśmy bliżej, teraz ona trochę uciekła ale nadal się spotykamy. Teraz zastanawiam się czy dać jej prezent na święta? Nie chciałbym żeby czuła się zobowiązana żeby mi coś dać ani nie chciałbym żeby całkiem uciekła biorąc to za zbyt duże zainteresowanie. Mógłbym to zrobić jutro, spotykając się z nią głównie tylko po to, albo po świętach bliżej nowego roku.
#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #kiciochpyta
  • 11
@top_czipsy: Lepiej jutro w piątek spróbować się spotkać na krótko żeby jej to dać? Czy mogę też normalnie po świętach? Gdzieś w sobotę za tydzień najszybciej jak będziemy się widzieć? Tak żeby nie czuła presji ani nic
@wypokanonim: Nawet jeśli, to Twoje intencje są złe. Chcesz to zrobić, bo ona może na to liczyć. A nie zrobię, bo mam ochotę. Załóżmy, że dasz jej prezent, a nic nie dostaniesz? Nie będzie miał wtedy pretensji? Albo chociaż odrobinę gorzej się nie poczujesz? Bo jeśli tak to sobie daruj. Relacja z kobietą w dużym stopniu na tym wygląda - mogę Ci zaoferować to, to i to albo Ci to odpowiada,
@RonnieO: Nie, nie poczuje się źle i nie będe miał o to pretensji że nic nie dostanę. Bardziej chodziło o to że chciałem jej coś dać, na co koleżanka powiedziała że tlyko jeżeli ona mi coś da i mam się wcześniej nie wyrywać.