Wpis z mikrobloga

Skład taki jak poniżej. Reus czy to na lewym skrzydle czy na ataku sprawdza się rewelacyjnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Pytanie brzmi co dalej - chętnie pozbył bym się Robbena ale chyba brak sensownej alternatywy tak do 20-30k ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Kusi Polak Rodak na atak ale chyba lepszym rozwiązaniem będzie zakup Alaby + wymiana Thiago na Jamesa. Próbował może ktoś grać Alabą na środku pomocy? Z jego pracowitościami i uderzeniem z dystansu to może być bardzo ciekawe rozwiązanie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Budżet na wzmocnienia tak do 80k

#fifa19 #fut
robertx - Skład taki jak poniżej. Reus czy to na lewym skrzydle czy na ataku sprawdza...

źródło: comment_RaxcljzufN5fWAywS9de56QXFMYDhQ8j.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Anuncjusz: No środek obrony to na pewno pójdzie do wymiany ale chciałem to zrobić w drugiej kolejności, najpóźniej za tydzień :)

@flexx: Wernera norm? Próbowałem, dziękuję, postoję....
  • Odpowiedz
@flexx: 80k za tif wernera? Chyba #!$%@? na Pegasusie ( ͡º ͜ʖ͡º)

jak się bardziej ogarnę ze składem i hajsem to pewnie z chęcią go kupię - na razie celuje w grajków w raczej niższym przedziale cenowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@alaskan_pipeline: Fajny składnik ale dla mnie jeszcze troszkę za drogi ( ͡° ʖ̯ ͡°)Kogo tam masz na środku obrony?

@Shatter: Werner na normie #!$%@? gra, a na ifa mnie nie stać ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mullera sam z siebie bym nie kupował, ale mi poleciał z paczki - to póki co jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gram dopiero
  • Odpowiedz
@robertx: tah to najlepszy stosunek jakości do ceny, kosztuje kilka k a jest dobry. Naldo z shalke tez daje radę ale odpowiednio droższy. Na początek tah to must have. Z prawym skrzydłem zacząłem kombinować bo ciężko znaleźć kogoś ciekawego. Próbowałem różne informy i sancho za sbc i każdy miał jedna dużą wadę albo po prostu nie umiałem nim grać
  • Odpowiedz
@Anuncjusz: Mam obu i będę sprawdzał który się lepiej sprawuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tolisso ma lepsze strzały z dystansu, niewiele ale jednak - za to Goretzka jest szybszy.... Trudny wybór ale obaj dają radę
  • Odpowiedz