Wpis z mikrobloga

Mirki poradźcie mi bo mam problem z kumplem, jacyś znajomi ze studiów chcą go wciągnąć w jakąś piramidę finansową Lyoness czy coś, nigdy o tym nie słyszałem ale przeczytałem trochę informacji i z daleka mi to już śmierdzi. Ponoć już wpłacił 500 zł a teraz chcą aby wpłacił 5000 zł, co ciekawe dowiedziałem się o tym przypadkowo gdyż inny ziomek mi powiedział, że chce od niego tą kasę pożyczyć (do mnie nic nie mówił, bo już myślałem, że mu to wybiłem z głowy i wie jakie mam do tego nastawienie). Jak bardzo chce niech już w tym siedzi ale pożyczać kasę, w której odzyskanie wątpię to dla mnie głupota. Jak mu to przegadać?
#mlm #piramidafinansowa #lyoness
  • 5
@zrodzny_w_zbozu: Nie da się, gościu prawdopodobnie jest finansowym desperatem, albo ma jakieś skrzywienie emocjonalne, chorą ambicję sukcesu która przyćmiewa mu zdrowy rozsądek, umysł albo jest najzwyklejszym idiotą xD Pozwól mu zbankrutować, musi swój idiotyzm odczuć na własnej skórze że został w #!$%@? zrobiony, wtedy nabierze rozumu i godności człowieka, wiem co piszę, bo znam przypadek takiej osoby, która oszalała do tego stopnia, że dla fikcyjnych punktów i awansów spała w kawalerce