Wpis z mikrobloga

Podajcie mi jakieś argumenty dla których warto się męczyć na tym świecie. Przecież to jest totalnie bez sensu. Jestem coraz bliższy decyzji o zakończeniu tej wegetacji. Może trafie do lepszego świata a w najgorszym wypadku nie będzie niczego więc i tak profit
#przegryw
  • 19
  • Odpowiedz
@przegranyciul: Zasadniczo wszystkie religie świata karzą karmicznie samobójstwo. Jeśli teraz uciekniesz od swojego problemu, to w następnej inkarnacji będziesz miał jeszcze gorzej i trudniej. Życie to gówno, ale nie da się od niego uciec. Wolisz mieć ten syf co teraz, czy być kaleką, chorym na down'a, upośledzonym etc.?
  • Odpowiedz
@przegranyciul: nie boisz się nicości ? (braku świadomości- nie poczujesz że nie żyjesz ,zero uczucia ulgi) nie boisz się wieczności ? coś co się nigdy nie kończy ?
Przeważnie ludzi którzy chcą umrzeć po prostu chcą aby ktoś ich uratował i myślę że jest tak że nie chcesz już żyć tylko raczej nie chcesz już TAK jak obecnie żyć.
pogrzeb to kosztowna sprawa obciążysz finansowa rodzinę nie potrzebnie a ten hajs
  • Odpowiedz
nie boisz się nicości ? (braku świadomości- nie poczujesz że nie żyjesz ,zero uczucia ulgi) nie boisz się wieczności ? coś co się nigdy nie kończy ?


@Wiciu89: Wiecznie kimanie to imho synonim raju. Żadnych nowotworów, wypadków losowych, użerania się o los, przestrzegania przed zwyrolami, terrorystami, chamami.

pogrzeb to kosztowna sprawa obciążysz finansowa rodzinę nie potrzebnie a ten hajs co dostają od państwa zasiłek "pogrzebowe" jest tak małe że możesz za
  • Odpowiedz