Wpis z mikrobloga

@Marcia1415: Cześć wszystkim moim przyjaciołom :)
Wybaczcie , że sie dawno nie odzywalam .
W sobote planowo o 8:00 miałam zdjęcie wklucia centralnego z uda nie obylo sie bez przygód . I tak zamiast wyjsc od razu musiałam pare godzin lezec z obciążeniem na ranie i nie zmieniać pozycji , aby wszystko sprobowalo sie zagoic . Tym sposobem z Grudziadza wyjechalam dopiero po 15:00 , w drodze zastała nas śnieżyca , wiec musielismy z tatą stanąć samochodem i w domu dopiero bylam po 18:00 wymeczona .
Niestety zabiegi plazmoferez pozostawiły swoje skutki . Zamiast mnie wzmocnić i pomóc tylko oslabily i tak naprawdę nic nie dały.
Z tego powodu nie odzywalam sie do was , bo tak naprawdę jestem bez sił . Musialam troche zwolnić z rehabilitacją , bo niestety nie dałabym rady fizycznie . Do tego poki co mam szwy na ranie i opatrunek i niestety bez bólu się nie obywa .

Mam nadzieję że leczenie w polowie
stycznia immunoglobulinami da więcej efektów niż skutków ubocznych , których niestety się obawiam . Teraz dużo czasu spędzam w łóżku , nabierajac sił i optymizmu bo powoli go brakuje .
Niestety pogoda jaka jest obecnie w tym nie pomaga .

Następna przeszkodą na którą dzisiaj natrafiłam to niestety aby opłacić leczenie w styczniu immunoglobulinami i skorzystać z kwoty którą się uzbiera, musze uzbierać wiekszosc kwoty a do tego jeszcze daleko dopiero niecałe 40% a do styczniowego leczenia już nie zostało dużo czasu .Tak naprawdę póki co zbiórka powoli staję a tak naprawdę nie mam oprócz was do kogo się zwrócić :/

Zwracam się do was Mirki i Mirabelki o wsparcie. Tylko dzięki waszemu zaangażowaniu udało mi sie juz tyle uzbierać i wierzę że są tutaj jeszcze dobrzy ludzie . Jeśli nie możesz wpłacić chociaż 10 zł to chociaż przekaż dalej aby apel trafił do wiekszej ilości osób .

A co tam u was słychać?
Jak przygotowania do świąt i jakie plany na sylwestra ?
Odzywajcie się do mnie .
#pomocdlamarty , #pomagajzwykopem , #wykopefekt , #truestory , #badoo
  • 9
@Marcia1415 I poszła kolejna cegiełka:) wierzę, że Ci się uda uzbierać tą kwotę. Trzymam mocno kciuki i na bieżąco Cię dopinguje. Nadzieja jest i w nią trzeba mocno wierzyć. Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Obyś w 2019 mogła już stanąć na swych nogach. Nie trać sił, ani nadziei.
Trzymaj się Marta!
Ps. Nie zniechęcaj się do małego odezwu pod tym wpisem. Mikroblog rządził się swoim prawem. Jeden wpis się wybije, drugi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcia1415: do porady @matisiarz1 dodam, że warto zwrócić uwagę na to czy akurat w momencie wrzucania wpisu większość Mirków nie jest w pracy lub w szkole, o większy rozgłos łatwiej wieczorem lub na koniec tygodnia. Im więcej odpowiednich tagów tym większy zasięg no i warto czasem wołać, ale z tym ostrożnie, bo się niektórzy irytują :).

Jaki procent docelowej kwoty musi być uzbierany aby siepomaga udostępniło pieniądze?

Również życzę radosnych Świąt
@wuochu: Musi być zebrane 3/4 całej kwoty . Podanie mam zaplanowane w połowie stycznia a na początku stycznia trzeba wpłacić kwotę 100 tyś. na 2 podania a sytuacja póki co nie wygląda za wesoło :/