Wpis z mikrobloga

@curnyjakwungiel: z tego że Polacy palą śmieciami. Strasznie zatrute są miejscowości koło Warszawy, czyli trują Ci co na co dzień pracują w Warszawie, mimo że mają w miarę dobre zarobki. Te sypialnie Warszawy są bardzo zatrute - jak wspomniane Marki czy z innej strony stolicy Legionowo mające prawie 800%.
  • Odpowiedz
@brakloginuf: a mi się chce śmiać z debili, którzy wietrzą mieszkania przy tak syfnym powietrzu na zewnątrz argumentując "bo tu nie ma czym oddychać" - a na zewnątrz to niby jest czym? Z reguły są to ludzie 50+
  • Odpowiedz
@Jogibabu: no dobrze, ja nie wietrzyłam, mieszkanko mam małe i w pewnym momencie miałam tak suche powietrze, że miałam napad kaszlu - długo nie wiedziałam, co się dzieje - no i co zrobić twoim zdaniem w takim wypadku?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bellie: przecież każde mieszkanie ma wentylację... Kratki wentylacyjne, szczeliny w drzwiach... Poza tym nie wierzę, że tych kilku godzin smogowego szczytu nie jesteś w stanie wytrzymać bez otwierania okien...
  • Odpowiedz
mi się przypomina post sprzed kilku lat jak wykopek pytał w jaki sposób pozbyć się smogu z mieszkania, bo otworzył okno i mu naleciało mgły do chałupy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@brakloginuf: mam nadzieję, że ktoś mu doradził kupno domowego oczyszczacza powietrza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bellie: No to nie zazdroszczę - u mnie wystarczy, że rozszczelnię okna, a wyświetlacz na oczyszczaczu powietrza wariuje - z kilklu czy kilkunastu jednostek szybuje do ponad stu... Powietrze potwornie śmierdzi i serio wolę zabić okna dechami niż wdychać ten syf.
  • Odpowiedz