Wpis z mikrobloga

NNOKIN CRIOS


@TenTypDres: atomizer jak atomizer. Wszystko na gotowe grzałki to praktycznie to samo. Nie wiem, czy do tego atomizera pasują inne grzałki- jeżeli nie to bym nie brał, bo skończą się grzałki w e-dymie i można go wywalić na śmietnik, bo innokin nie jest jakoś rozpowszechnioną marką i za jakiś czas może być problem z dostępnością grzałek. Chyba, że pasują tam grzałki od SMOKE te dostaniesz wszędzie.
@TenTypDres: Ja mam Criosa i niestety z grzałkami jet mega problem, raczej nie kupisz już paru grzałek bo ostatnio jak byłem np. u siebie na punckie to była ostatnia grzałka( ͡° ͜ʖ ͡°) Z takich gotowych to kup sobie Aspire Exo Cleito :) Albo Uwell Crown IV na fasttechu, jednak mimo wszystko polecam RDTA i Zeusa Duala z tego zestawienia
@mogewszystko100: A możesz mi powiedzieć jak oceniasz tego CRIOSA? Dla mnie w sumie nie byłoby sadze problemu z grzałkami bo zamawiam i tak przez sieć (wiem ze w punktach jest czasami problem bo podobnie miałem z grzałkami do athlone 22) chodzi mi o to czy oddaje jakoś w miarę smak, czy można go używać pod usta-płuca, i czy przypadkiem nie leje ( ͡° ʖ̯ ͡°)