Wpis z mikrobloga

#asg #airsoft to jest jednak rewelacyjna sprawa. Żałuję że odkryłem to tak późno. Jakby ktoś nie miał pomysłu na spędzanie wolnego czasu, chciał wyrobić kondycję, a przede wszystkim wspaniale się bawić to gorąco polecam znaleźć jakąś najbliższą grupę i pojechać na jedną próbną strzelankę. Nawet jak jesteście totalnymi odludkami to sprawdzicie się jako snajperzy! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szkoda tylko że jest tak mało ciekawych miejsc udostępnionych albo stworzonych do strzelania...
Comprido - #ASG #airsoft to jest jednak rewelacyjna sprawa. Żałuję że odkryłem to tak...

źródło: comment_1nXko7ueVnGZ0b2AYKRfWc6UZYQF8zsL.jpg

Pobierz
  • 11
  • 0
@ebson no nie jest to najtańsze hobby chociaż z drugiej strony da się w to bawić totalnie po kosztach. Kupić replikę używaną albo cm028 za 300 zł, ubrania w szmatlandzie, okulary 20 zł, ewentualnie bateria i tak naprawdę jedyny koszt to kulki. 10 k w dwa lata to bardzo dużo. Coś się psuło i wymieniałeś, masz jedną drogą replikę czy kilka?
  • 0
@ebson aha... No to fajnie :p a z ciekawości po co aż tyle? Ja na razie zaczynam i mam m4 ale teraz chcę jakiegoś krótkiego kupić tylko się zastanawiam czy gaz czy elektryk. A w swojej muszę lufę wymienić na precyzyjną bo trochę latają kulki po bokach
@Comprido: jakoś tak wyszło. Zależy kiedy będziesz się strzelać, cały rok - elektryk z lipo, na lato gaziak na gg lub elektryk. co2 tez daje rade do późnej jesieni