Wpis z mikrobloga

via Android
  • 302
@mirek_wykopowy
@WaveCreator
szkoda, że usunęła tamte filmiki :/ na dodatek utrzymuje ona kontakt, z tą kobietą od magicznych przedmiotów, Magraf czy coś takiego, co zmniejsza spalanie w samochodzie o 50% zwykłe pudełko na płyty xDD Jakaś energia i wgl. Medytacja itp. Ma z nią filmiki, ale komentarze zablokowane, no prawdziwa, zmanipulowana madka, ale jutuberka
  • Odpowiedz
  • 121
@miwex z ciekawości zajrzałam dziś na jej kanał, a potem na instagram. Zaciekawiło mnie to, że jej córka na zdjęciach stoi albo całkiem tyłem, albo jest fotografowana mocno z góry lub z boku. Chyba na żadnym nie widać dobrze jej twarzy... Wstydzi się jej?
  • Odpowiedz
via Android
  • 50
@petunya Najwidoczniej, głupio jej z tego powodu na pewno, inaczej byłoby, gdyby nie stała się "medialna", ale zrobiła to na własne życzenie
  • Odpowiedz
@miwex jest medialna bo na własne życzenie wrzuca urodowe filmiki, ale raczej nie chciała być medialna, bo miała dziecko z czarnym partnerem. Na własne życzenie to ona żyje w kraju rasistow, gdzie jej dziecko jest szykanowane przez to, że jest czarne.
  • Odpowiedz
@MiczuTG: trafne spostrzezenie :) ale nie o to mi chodzilo. Dziewczynka ma ciemniejsza karnacje, ale blond wlosy, do tego duze oczy i duze usta. Jezeli figura bedzie jako taka, to naprawde ladna dziewczyna moze z niej wyrosnac
  • Odpowiedz