Wpis z mikrobloga

No może coś się #!$%@?ło na tym #euroweek, działy się rzeczy, które nie powinny - ale "materiał dowodowy" wygrzebywany przez wykopków to jest zloto XDDD


"Robienie z polskich chłopców baby, żeby polskie dziewczynki wybierały typowo męskich przedstawicieli innych ras. Kur... mać!"




Byliście kiedyś na koloniach? Obozie? Ja byłem jakieś 12 lat temu i już były takie same durne zabawy, które miały jedynie na celu "HEHEHE CHŁOP SIĘ ZA BABE PRZEBRAU". Czekam aż zaczniecie pisać listy do alt-rightowych dziennikarzy, żeby zajęli się polskimi kabaretami bo to lewackie próby feminizacji mężczyzn w Polsce XD


Reszta przegrywów-detektywów dzielnie pokazuje, że nie wyszła z piwnicy od czasu I Komunii.
Detektywi (sprawiający wrażenie topowych użytkowników spod tagu #przegryw) potrafią urobić każdy fakt pod swoje tezy. Hitem był materiał jakiegoś foliarza (ofc główna, nie wiem czy z płomieniem), który jako argumentu użył tańczenia do piosenki "tunak- tunak" sugerując, że chciano tym dzieciom wpoić, że polska kultura jest nic nie warta XDDD Ale nie mogę teraz linku znaleźć w tym zalewie szajsu na głównej.

I jeszcze wielkie zdziwienie, że z instagrama i stron szkół znikają materiały o tym całym ełrołiku - też bym #!$%@?ł wszystko co się da w obawie przed bandą przegrywów, która zaraz zacznie szturmować komentarze swoimi wysrywami "OOOOO PATRZCIE MURZYN I DZIEWCZYNKA POLSKA SŁOWIANKA NASZA PIĘKNA NIEWINNA A ON TO PEWNIE JĄ UBOGACIĆ KULTUROWO CHCIAAAAŁ ARRRR HURRR DURRR GRRRR ZGŁASZAM DO PROKURATURY" xD

Dobra koniec, wracam do pracy, bawcie się dobrze dzieciaczki xdd

#niepopularnaopinia #dziendobry #afera
  • 2