Wpis z mikrobloga

Ciekawostki zwiazene z #euroweek Jjako że niektorym spodobały si moję podsumowania afery, i spostrzezenia na temat zachowan #4konserwy, #neuropa i #moderacjacontent, oraz dlatego że mister @m__b sie wypowiedzial postanawiam dorzucic swoj 3 grosz na temat tego jak jest zaklamany.
Lecimy ! wczśniejsze podsumowanie : https://www.wykop.pl/wpis/37435551/czy-moge-jakies-tldr-euroweek/#comment-131420893
Po tym podsumowaniu, #4konserwy chwycily wiatr w zagle i sie rozchasali na calego, i chyba juz jest remis w #!$%@? miedzy #neuropa i #konserwy, na czele bezapelacyjnie #moderacjacontent.
Otóż wrzucono już znalezisko gdzie przy neutralnym zdjeciu był tytul ze na euroweek odbywa sie HANDEL LUDŹMI, xD. I sporo innych bzdet, po zobaczeniu że coś w tym euroweek faktycznie jst nie tak, juz próbowano się doczepiac do czego się tylko da.
Gównoburza wywolana przez sknerusa dotarla do policji,msw i sułtana kosmitów, którzy stwierdzili że to przykra sprawa i odniosą się do niej w poniedziałek. #pdk
Również, wypowiedział się prezes fundacji pogrążając siebie lub fundacje.
To takie tło natomiast hitem był demejdzkuntrol w wykonaniu michaila bialkova:
punkt 5 slawnego przmowienia : po tym jak nawiedzony radnyz pisu jak go tutaj niektorzy nazywaja powiedzial ze zglosil ze wypok kasuje dowody nagle chca pomoc itp ;) wczesniej zakopywanie afery i dawanie rocznego bana jest idalnym rozwiazaniem!
punkt 4.
i to jest złoto !
"W usuniętym znalezisku dotyczącym #euroweek opublikowane zostały wizerunki osób nieletnich. Opis znaleziska sugerował kontekst, w którym z pewnością żaden z Was nie chciałby zostać przedstawiony w internecie."
zrobilem eksperyment spoleczny i proszę bardzo ! chyba jednak nie chodziło o wizerunek nieletnich w dziwnym kontekscie !
Ale skoro papiesz a nie murzyn to juz wszystko jest ok ! ;)( cenzure dostalem ja bo nie wolno wizrunku nieletnich publikowac!)
Generalnie podobnych zgloszen zlozylem z 20-30, na neutralnych memach z dziecmi, na zdjeciach z papa sugerujacych hehe ruchanie, oraz kilka na euroweek( z tym ze bez sugerujacyh podpisow samo zdjecie). I tylko i wylacznie zdjecia z euroweek zostały przekazane do dzialu pomocy. Moderator ten sam. Co pokazuje ze pkt 2 wyznania michaila bialkova jest zwyklym #!$%@? o szopenie.
Jedynie punkt pierwszy bo jest w nim slowo uważam, a uważać sobie można co się chcę. Natomiast jak pokazuje powyższy przyklad i cala afera w swoich "uważaniach" bialkov się myli.

Teraz trochę o samej aferze ale tradycyjnie bardziej o tym co się działo na wypoku niż o tym czy byla pedofilia czy nie byla.
Moim zdaniem bardzo słusznie ze afera wybuchla, na obozie bylo wiele nieprawidlowiosci a sam prezes nie wie co sie dzieje u niego w fundacji.
Inna sprawa że 4 konserwy jak zlapaly wiatr w zagle to faktycznie przesadzali i wiele osob niewinnych moze ucierpiec.
Czy moim zdaniem ktoś zostanie skazany za pedofilie ? Raczej nie, skoro nikt nie zglaszal ze stala mu sie tam krzywda to conajmniej Jesli W Ogóle takie akty mialy miejsce, to byly za zgoda nieletniej. A takie sprawy są mega ciezkie. Natomiast ważne że ta afera pokazała że patrzy się tutaj takim fundacja na rece. Wszystkie fundacje w ktorych byly takie nieprawidlowosci pewnie sie poprawia w tym wzgledzie i beda zwracac uwage na to co sie u nich dzieje.
Moze zostanie jakas akre na fundacje/prezesa/wychowawcow , za to ze nienalezycie sprawowali opieke.
#neuropa pokazala swoja prawdziwa pedofilska twarz :) teksty ze odda sie swoje dziecko w wieku 13 zeby murzyny je gwalcili sa naprawde niestosowne nawet w zartach, i pokazuje jakies niezdrowe fascynacje takiego uzytkownika.

no cóż piekna to była #afera , mnie pewnie czeka roczniak za ten wpis bo moderacja jest bezstronna ;),
W komentarzach wrzuce 2 inne zgloszenia aby było porównanie.
#bedziegolczyniebedzie
turtelian - Ciekawostki zwiazene z #euroweek Jjako że niektorym spodobały si moję pod...

źródło: comment_NgWtc4kI5TtqfMSCIJ350xVeJNQUNHLp.jpg

Pobierz
  • 4