Wpis z mikrobloga

Szukam samochodu dla siebie i kryteria już ustaliłem. 4x4, rocznik 2008-2010, rozsądne pieniądze, płaski bagażnik po złożeniu tylnej kanapy, żeby można było wpakować tam materac i przespać się w środku. Póki co patrzę na:
- Jeep Patriot
- Land Rover Freelander 2
- Land Rover Discovery 3
- Ewentualnie jakby udało mi się znaleźć w dobrych pieniądzach Dodge Nitro
Samochód ma też służyć do jazdy na codzień. Ktoś jeździł tymi modelami? Może jakieś ciekawe alternatywy?
#motoryzacja #camping #jeep #4x4 #pytanie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ScaRRyMaN zapomniałem wspomnieć, że mieszkam w uk, więc serwis i części to właściwie to samo co cokolwiek innego. A z jeepow jedyny który wchodzi w grę to Patriot, bo kwadratowe lampy mi jakoś nie pasują do tej marki ;)
  • Odpowiedz
@Cartman91: to jest ich symbol ( ͡° ͜ʖ ͡°). LR #!$%@? się niezależnie od kraju użytkowania. Nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje LR :D. A toyota LC? Hyundai santafe/terracan, kia sorento?
  • Odpowiedz
  • 0
@ScaRRyMaN bardziej mi chodziło o koszty serwisowania, poza tym kto powiedział, że mam zdrowe zmysły, skoro mam konto na wykopie( ) Toyota LC z 2008 to już droższa zabawka niestety, za to Hyundai i Kia mimo tego, że są świetnymi samochodami nie odpowiadają mi wizualnie, jestem fanem "kanciaków" ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@paaszczaktaxi w jeziorach chce byc najpóźniej do wiosny, tam mnie jeszcze nie było ale wiele osób bardzo poleca :)

@ScaRRyMaN Pajero mi się kojarzy znowu z taka typowa ogromna wyprawowka, a to ma być auto na codzień, za to fakt, Grand Vitare w sumie też biorę pod uwagę
  • Odpowiedz
  • 0
@wiaderkoo yyy... Nie ;)
@PikPak nurtują mnie dwa: 1. Czy po złożeniu tylnej kanapy faktycznie jest płaska podłoga? 2. Czy wielofunkcyjna kierownica to rzadkość w tym modelu, czy przyciski są ukryte z tylu?
  • Odpowiedz