Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marcos: jeden z lepszych moich zakupów. Jakość do ceny jest bardzo dobra moim zdaniem. Zapach na początku bardzo wiśniowy niemal od razu mnie otula i się podoba :) Dla mnie to chyba taki must have dla początkujących perfumiarzy którzy jeszcze nie wiedzą czego chcą dokładnie :) cenowo ok
@dradziak: O kurde. To znaczy, że trafiłem coś niezłego ? Jak go dostałem to sobie strzeliłem jeden na nadgarstek i byłem zdziwiony jak długo później był wyczuwalny. Fajnie, spróbuje kiedy zrobić jakieś porównanie i opisze tutaj swojego wrażenia.

Rok 2018 jak się opisuje batchem ?
@Marcos
Tak, bo miałbyś perfumy totalnie przed reformulacją, gdyż powstały w 2006 roku :)
Koniecznie sprawdź, obecne wypusty mają przycięta trwałość i projekcje bardzo mocno.
Co do batcha, to według mojej logiki pokazuję Ci 8, czyli 2008 rok, 264 czyli 264 dzień 2008 roku i wszystko się zgadza, bo to wrzesień jest :)
@onet12: średnio jest. Coś tam trzyma. Ogólnie jakbym miał decydować o istnieniu zapachu w mojej kolekcji głownie po trwałości to chyba bym musiał zrezygnować z 90% pozycji (moja skóra chyba jest średnia).

Radze sobie poprzez noszenie atomizera podróżnego z "przepsikanym" sokiem. Fajne maja w SuperPharm, naprawdę tanie i estetyczne (chyba 7 zł).
@Marcos: czytałem kiedys poradnik na necie i jakas specjalistka pisałe, ze moza uzywac wazeliny kosmetyczej bezzapachowej i nakładac odrobinke na skóre przed aplikacja perfum, tłuszcz podobno lepiej wchłania zapach i tak szybko nie odparowuje z suchej skóry. Nie potwierdzam, ale mozna poeksperymentowac. Włosy tez niezle trzymaja zapach, ew ubrania