Wpis z mikrobloga

Jeśli dla Ciebie to jest jak powinno się z kimkolwiek rozmawiać, to gratuluję, autorytet Niesiołowski plujący jadem i rzucający kompletnie niemerytoryczne i nienadające się do jakiejkolwiek dyskusji puste tezy. xD

pokazuje jak powinno się rozmawiać


@Revmir: Ja tu tylko widzę, jak on ucieka od rozmowy bełkotem, pustymi i niemerytorycznymi frazesami typu "jest to jakiś stek bzdur", "to nie ma w ogóle żadnego sensu", plus przeplata to swoimi jadowitymi tekstami, typowymi dla
@Taur: Też nie wiem. To znaczy - Niesiołowski ze wszystkimi, z którymi się nie zgadza rozmawia tak samo, ja w tym nie widzę jakiegokolwiek zwycięstwa w dyskusji, a przecież Januszka byłoby dość łatwo ograć.
korwin tylko siedzi i grzecznie słucha, pod koniec nawet było go stać na głupkowaty uśmieszek


@lewackie_japko: Dokładnie, Korwin książkowo potraktował Niesiołowskiego tak jak powinno się traktować durnia w dyskusji. Dyskusja z takim durniem jest bezcelowa, dlatego lepiej zamilknąć i się uśmiechnąć, bo każdy zdaje sobie już sprawę, że żadne słowa i tak nie dotrą.
@Radeg90:
bardzo dobrze przewidział, że nie wejdzie do sejmu (bo nie wejdzie, jestem tego pewien)
grożenie Obamie kałasznikowem to cyrk polityczny, tania zagrywka
stwierdzenie, że korwin mikke to margines (bo to jest margines)

uśmieszek to jedyna opcja, bo zwyczajnie powiedział mu prawdę prosto do kamery
stwierdzenie, że korwin mikke to margines


@lewackie_japko: A czym ma być, jeśli nie marginesem, skoro media pokazują go jedynie, gdy trzeba mu zbić poparcie? I zanim powiesz, że sam to robi - fakt, jego aktywność może wzbudzać niechęć wśród części ludzi, ale tylko w taki sposób może zaistnieć w mediach, co się przekłada na to, co wyżej napisałeś:

bardzo dobrze przewidział, że nie wejdzie do sejmu (bo nie wejdzie, jestem tego
@Radeg90:

czym ma być, jeśli nie marginesem

czyli przyznajesz rację niesołowi, a przed chwilą pisałeś, że pierdzieli

skoro media pokazują go jedynie, gdy trzeba mu zbić poparcie?

media go pokazują proporcjonalnie do sondaży

Niesioł cwany, bo jego ryj pokazują, bo jest, a przynajmniej jeszcze wtedy był w uprzywilejowanej grupie.

ponieważ reprezentował dużą partię? ponieważ nie był na marginesie sceny politycznej?
Poglądy korwina to po prostu margines, pogódź się z tym. Nawet
czyli przyznajesz rację niesołowi, a przed chwilą pisałeś, że pierdzieli


@lewackie_japko: Przecież on nie powiedział nic odkrywczego - pierdzieli, bo jest na uprzywilejowanej pozycji. Dam przykład, wyobraź sobie, że w jakimś afrykańskim kraju jest uprzywilejowana kasta, a reszta społeczeństwa z ubóstwa je gruz. Nagle jeden z tych uprzywilejowanych stwierdzi, że ci biedni to margines społeczny i jednemu z nich powie, że i tak nie dojdzie do bogactwa. Moim zdaniem takie słowa
Przecież on nie powiedział nic odkrywczego - pierdzieli, bo jest na uprzywilejowanej pozycji. Dam przykład, wyobraź sobie, że w jakimś afrykańskim kraju jest uprzywilejowana kasta, a reszta społeczeństwa z ubóstwa je gruz. Nagle jeden z tych uprzywilejowanych stwierdzi, że ci biedni to margines społeczny i jednemu z nich powie, że i tak nie dojdzie do bogactwa. Moim zdaniem takie słowa to pierdzielenie i to obrzydliwe, bo tak samo jak Niesioł - bezpieczne
I dlatego takie partie niepierdzielące jak Kukiz15 mogły wejść do sejmu.


@lewackie_japko: Weszły, bo Kukiz był i jest znany, ale nie z polityki, a z muzyki. On to wykorzystał jako wytrych, do tego wykorzystał populistyczny motyw - JOW, co mu pomogło.

Sukces tej partii i to co napisałeś się totalnie wyklucza.


@lewackie_japko: Kukiz'15 to nie jest partia. Ciężko mówić o sukcesie, bo oni jedyne co, to weszli do sejmu, po