Wpis z mikrobloga

Apropo argumentu, że "siksy w końcu się nauczą, żeby nie zadawać ze starszymi obcokrajowcami". Czy Wy myślicie, że to w ten sposób zadziała? xD

Popatrzcie na to z tej strony - jesteście młodą dziewczyną, wspaniale się bawicie w międzynarodowym towarzystwie, wracacie z niezapomnianych wakacji pełni wspomnień do życia codziennego, a tu nagle grupa toksycznych Polaków/wykopków was wytyka palcami, upublicznia Wasz wizerunek i szkaluje.

Jedyne, czego się nauczą, to żeby bardziej się kryć z tym, co robią. I będą czuły jeszcze większą odrazę i niechęć do Was. Bo Wy się im kojarzycie z zakompleksionymi sfrustrowanymi twarzami, toczeniem piany i robieniem im wstydu, a oni z mile spędzonym czasem i wspaniałymi przeżyciami, do których na pewno będą chciały wrócić.

#euroweek #przemysleniazdupy #takaprawda #bekazpodludzi #afera
  • 5
@molski Ja hetju na dziewczyny nie widziałem. Reakcja społeczna powinna być taka sama jak w każdym innym przypadku kiedy dorosły mężczyzna całuję i przytula obce dzieci. Tylko tyle. Tym bardziej że to miało miejsce na wyjeździe zorganizowanym.
@uy657 No ok nawet jak był hejt na dziewczyny to było to oczywiście niewłaściwe. Nie można obwiniać ofiary. Nie wpływa to jednak na to co pisałem wyżej.