Wpis z mikrobloga

Dlaczego korwinizm i Korwiniści są w Polsce w odwrocie? I czemu już nie 3-4,76 % ale 1 max 2%? Co się takiego stało w ostatnich 2-3 latach? I nie piszcie, że wyborcy dorośli, bo przecież są nowe pokolenia. Czyżby okazało się, że jednak przedsiębiorcy to nie żadne uciemiężone byty na chmurce, którym trzeba oddawać pokłony?

#neuropa #pytanie #korwin
malyludeklego - Dlaczego korwinizm i Korwiniści są w Polsce w odwrocie? I czemu już n...
  • 11
  • Odpowiedz
@maly_ludek_lego: okazało się, że cały ten wolnorynkowy liberalizm to była przykrywka, zamiast "#!$%@?ć pedałów" można było pisać "ja w ogóle jestem przeciwko państwowym małżeństwom, zresztą jest równość bo hetero też nie może wziąć ślubu z facetem" a zamiast "nie lubię arabów" to "jak obcokrajowiec przyjedzie, zdobedzie obywatelstwo i będzie ciężko pracował to będzie ok". Ale obecnie nie trzeba się ukrywać, można wprost pisać "#!$%@?ć murzynów i pedałów", są partie które to
  • Odpowiedz
Trochę nie rozumiem, a raczej doszedłem do wniosku, że ludzie nie mają swoich poglądów. Np. ja mam najpierw poglądy, a później wybieram opcję, która najbardziej będzie do nich pasować. Chodzi o to, że nie szukam guru w postaci korwina, tuska czy kaczyńskiego. Więc jeśli głosowałem w związku z powyższym schematem na partię korwina 10 lat temu to w momencie kiedy wśród dostępnych opcji nie pojawiła się żadna alternatywa - tzn. opcja, która
  • Odpowiedz