Wpis z mikrobloga

Mirki już nie mogę się doczekać zakończenia afery. Mam tyle materiałów na innych mireczków z tagu #konserwy i #neuropa, że się to w pale nie mieści.

Co najmniej rok postowania screenów ośmieszających was wypowiedzi xDDD Takie #!$%@? kwiatki się tam pojawiały, że zaczynam wątpić, że na tym serwisie są ludzie, a nie szympansy z dostępem do internetu...

Już wyłapałem ponad 70 wypowiedzi z różnych kont, które zasługują na laur #!$%@?. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ahh te głodowe igrzyska zawsze dają mi rozrywkę.

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@GajuPrzegryw: Ty to może lepiej załóż nowe konto z nazwą Sherlock czy coś xD A tak serio, brzmi jakbyś kompletnie nie miał życia... Takich durnych komentarzy w internecie jest wszędzie masa, a Ty musiałeś sobie zrobić zapas screenów na rok z jednego tematu? ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak Rozumiem że będziesz się śmiał z pedofilii? A może potencjalnych przestępstw? ( ͡º ͜ʖ͡º)

A mam paru prawaków na screenie którzy wyśmiewają te dziewczyny "skaczące na bolacach ciapaków"( )

Ja tylko czytając 15 min wykop i robiąc w trakcie screeny w trakcie, wyłapałem tyle szamba. Mirki myślą że są anonimowe? No otóż nie są.(
  • Odpowiedz
  • 0
@night_witch95 warto wiedzieć kogo powinno się unikać na tym serwisie. #konserwy mogą wytykać wszystkich palcach, na co #neuropa odpowiada tak samo.

Jako osoba postronna równie nie lubiąca obu tagów, mam chyba prawo wytknąć członkom obu tych grup ich głupotę i oderwanie od rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@GajuPrzegryw: Niby w jaki sposób pokazuje swój powód do życia? xd

,,Rozumiem że będziesz się śmiał z pedofilii? A może potencjalnych przestępstw? ,,

Z pedofilii, której nie było, tak
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak Tyle to ja siedzę na kiblu. Moim hobby jest programowanie, czytanie książek, anime/manga i gry strategiczne/RPG.

Twoim powodem do życia jest bezkrytyczna obrona euroweek pomimo oczywistych niedociągnięć...

Co i tak jest mniejszym złem niż sugerowanie, a wręcz bycie "pewnym" że dziecko uprawiało seks z dorosłym mężczyzną.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirrak "Z pedofilii, której nie było, tak xd"

To jest dowód. Czemu jesteś taki pewny? Prezentujesz teraz postawę równie zła jak ci którzy twierdzą że tam na pewno miała miejsce.
Lepiej w takich sytuacjach pozostać gdzieś po środku.

Podałem ci swoje hobby bo implikujesz, że żyje wykopem co prawdą nie jest. Spędzam tu od 10-30 min dziennie najczęściej raz na dwa dni.
Uznałem, że odpowiem na nieprawdę, prawdą.
  • Odpowiedz