Wpis z mikrobloga

#!$%@? OSTATNIO MAM NOWA PANIA LISTONASZ MA 27 LAT I OGÓLNIE DOBRA DUPA, WASKA W PASIE ITP., ZNALAZLA MOJE DANE NA LISCIE POLECONYM I NAPISALA DO MNIE NA FB, PIERDU PIERDU, UMOWILEM SIE Z NIA NA DZIS NA LATANIE AUTEM PO NOCY I OGOLNE GADANIE O NICZYM, OD POCZATKU BYLA JAKBY NASZURANA ALE #!$%@? TAM, POLATALISMY Z POL H I POLECIELISMY DO MNIE NA WHISKY, PATRZE #!$%@? NIE MA STANIKA I COS TAM NIERAZ #!$%@? JAKBY SAMA DO SIEBIE ALE #!$%@? TAM LECE DALEJ Z GADANIEM O #!$%@? I NAGLE #!$%@? MI PODUSZKA Z KANAPY I ZONK JEJ ODDALEM MYSLEM ZE TAKI BAJER ABYM JA ZLAPAL ZA TALIE CZY #!$%@? WIE CO, A TA ZROBILA WIATRAK Z LISCI I MNIE #!$%@? XDDDDDDDDDD
ZLAPALEM JA ZA RECE I PATRZE W STYLU CO TU SIE WLASNIE #!$%@? XDDD
A TA SIE ZE MNA CALUJE I DRAPIE, GRUZIE, #!$%@? PRAWIE PRZEGRYZLA MI WARGE TO ZLAPALEM JA ZA WLOSY, A ONA SIE JAKBY PODJARALA, I #!$%@? TYM JEZOREM W MOJA STRONE, A JA WALCZE ABY TRZYMALA USTA Z DALA OD MOICH, A TA W MIEDZY CZASIE P[IERDOLA COS JESZCZE DO SIEBIE, NA KOŃCU POWIEDZIAŁEM ZE JEST PÓŹNO I ZAWIOZLEM MOJA LISTONOSZKE POD CHATE

JA #!$%@? CO TU SIE #!$%@? #!$%@?

Wołam : i przepraszm za chaotyczne pisanie ale jestem #!$%@? w szoku xD
@vovo: @sublingual: @bakter: @Bananada: @Quazu:
grabek992 - #!$%@? OSTATNIO MAM NOWA PANIA LISTONASZ MA 27 LAT I OGÓLNIE DOBRA DUPA, ...

źródło: comment_PBfy11otrm3gYzNpUs9AVjTopXK0KKpJ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 1
@grabek992 kiedys taka laske znalem co potulna jak baranek, niesmiala, malomowna itp. A wystarczyly jej dwa piwa, juz pchala jezor w usta, rece w gacie kazdemu kto blizej siedzial xD czesto byla zapraszana na imprezy ( ͡º ͜ʖ͡º) na szczescie mnie omijaly, czasem takie laski to problem, a nie zabawa
  • Odpowiedz
@grabek992: Chciała ostrego rżnięcia > Później na komendzie - "Panie komisarzu ale ona sama chciała" > Ostre rżnięcie w więzieniu = Używać mózgu Panowie
  • Odpowiedz