Wpis z mikrobloga

Witam, ostatni raz miałem kontakt z planszówkami za dzieciaka i pomyślałem, że czas to zmienić. Ale zupełnie nie wiem, od czego zacząć. Czy możecie mi polecić kilka tytułów, w które można pograć w 2 osoby? Tematyka dowolna. Zależy mi tylko na tym, żeby gra nie znudziła nam się po kilku posiedzeniach.
#gryplanszowe
  • 7
@bartleby: Zależy, jakie klimaty lubicie i czy ma to być kooperacja czy versus. Ja na przykład uwielbiam serię Zombicide - spokojnie pogracie w 2 osoby, a dodatkowo na sieci są dodatkowe scenariusze. Cenowo też jest nieźle - koło 260 złotych za Czarną Plagę, dodatek Wulfsburg stówkę mniej.
Są jakieś karcianki, np. Zombiaki, mnie ostatnio zainteresowało (z racji promocyjnej ceny) Inbetween, więc może też rzuć okiem, chociaż nie wiem, jak z
@bartleby: Niestety nie, ALE obie miałem na celowniku - niestety wybrałem inne tytuły (no bo jakichś wyborów planszówkowych czasem trzeba dokonywać : D). Nie jestem w stanie powiedzieć, jak każda z tych gier sprawuje się na dwie osoby. W przyszłości planuję z tych dwóch zakup przynajmniej 51. Stanu. Poza tym kup Master Set i wypatruj wieści od Portalu, bo planują dodatek w przyszłym roku.