Wpis z mikrobloga

Nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem trailer do "Kobiet mafii 2" i to jest tak hipnotyzujące, że aż wspaniałe. To zapowiada się jako moment, w którym Vega nawet już nie udaje, że próbuje robić normalne kino, tylko uderza w maksymalny cringefest. Wyobrażam sobie pisanie scenariusza "kurde jebnąłbym tu bazookę, ale może to przesada? A kij z tym, dajemy bazookę". Jednak najwspanialsze są fragmenty z Adamczykiem, jaką on musi mieć radość z brania udziału w tym cyrku. Już pomijając to, że zarobił furę siana, wyjechał grzać tyłek w jakimś tropikalnym raju, to jego postać wygląda jak coś cudownego do zagrania. Pomyślcie, cała Wasza kariera opiera głównie na pozbawionych wyrazu ciapciakach z komedii romantycznych lub wspaniałych postaciach historycznych (Papież, Szopen i różni żołnierze). I nagle pojawia się Vega i mówi -

Słuchaj Piotruś, mam dla Ciebie rolę kolesia twardego jak sam #!$%@?*syn. Będziesz sobie strzelał, ruchał i nosił tatuaże. Wyobraź sobie, że Varg Vikernes porzuca spokojnie życie farmera i wyrusza ponownie na drogę napidalania. Że jesteś najgorszym łysym maderfakerem jakiego nosi ta ziemia.

Może głupio się przyznawać, ale ja bym czemuś takiemu nie odmówił.

#pasta #film #papiez #vega #heheszki
Skiter1991 - Nie mogłem się powstrzymać i obejrzałem trailer do "Kobiet mafii 2" i to...

źródło: comment_oMXm90llIS5CcU3zmjZ5xk6KL18luJg9.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz