Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@faceofsorrow @AurenaZPolski jakby do was jakaś randomowa idiotka albo kompletnie nieatrakcyjna dziewczyna zarywała to od razu byście brali? Niektórzy nie chcą swojego życia marnować na spędzanie czasu z byle kim xD Ale nie, różowe powinny charytatywnie wiązać się z jakimś randomem żeby mu nie było smutno. Można być samotnym będąc otoczonym ludźmi/lubianym/atrakcyjnym
  • Odpowiedz
jakby do was jakaś randomowa idiotka albo kompletnie nieatrakcyjna dziewczyna


@kamyczeq: Ale najlepsze że one same mają po 165 wzrostu, z wyglądu 5/10 + lekka otyłość bo tylko netflix non stop a oczekują faceta będącego przynajmniej 8/10, wysportowanego, 180cm+ wzrostu, oczywiście z autem itd.
O to w tym chodzi same oferują niewiele a wymagają samców top 10% populacji najatrakcyjniejszych mężczyzn a faceta na podobnym poziomie co one same to nie chcą
  • Odpowiedz
Ale najlepsze że one same mają po 165 wzrostu, z wyglądu 5/10 + lekka otyłość bo tylko netflix non stop a oczekują faceta będącego przynajmniej 8/10, wysportowanego, 180cm+ wzrostu, oczywiście z autem itd.


@sad_pepe: Wszystkie co do jednej? Skąd te dane?

Naprawdę nie trzeba mieć wymagań z kosmosu, żeby mieć problem ze znalezieniem kogoś.
  • Odpowiedz
@kamyczeq > Niektórzy nie chcą swojego życia marnować na spędzanie czasu z byle kim xD Ale nie, różowe powinny charytatywnie wiązać się z jakimś randomem żeby mu nie było smutno. Gdyby jakiś przegryw piwniczak został kiedyś premierem albo prezydentem, to by była ustawa, że każda ładna laska ma obowiązkowo co najmniej dwa razy w miesiącu charytatywnie dawać dupy pryszczatemu brzydalowi w ramach wyrównanie nierówności pod hasłem "upośledzeni społecznie, upośledzeni w łóżku, ale
  • Odpowiedz
@kamyczeq: No widzisz, bo kobiety kalkulują. Robią sobie w myślach listę pros and cons i się nią kierują, ten ma to, tamten nie ma tego, ale za to ma tamto etc. Faceci tak nie robią, spodoba ci się jakaś właśnie taka randomowa laska bez żadnego powodu i tyle.
  • Odpowiedz
@faceofsorrow: Gdybyście czasami wyszli z piwnicy, to zauważylibyście że brzydkiej różowej jest trudniej znaleźć fajnego i dobrze wyglądającego niebieskiego niż brzydkiemu niebieskiemu fajną i dobrze wyglądającą różową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Patrzycie tylko ze swojej perspektywy lowest tieru, gdzie rzeczywiście różowa ma większą szansę na jakikolwiek związek... Ale jednocześnie żadna różowa mająca rigcz nie będzie zainteresowana związkiem z typowym użytkowaniem tagu #przegryw czy innym spermiarzem o iq
  • Odpowiedz
Można być samotnym będąc otoczonym ludźmi/lubianym/atrakcyjnym


@kamyczeq: jezu jak mi przykro, łza smutku spływa mi po policzku. Księciu mnie nie chce więc jestem taka samotna.
  • Odpowiedz
jakby do was jakaś randomowa idiotka albo kompletnie nieatrakcyjna dziewczyna zarywała to od razu byście brali? Niektórzy nie chcą swojego życia marnować na spędzanie czasu z byle kim xD Ale nie, różowe powinny charytatywnie wiązać się z jakimś randomem żeby mu nie było smutno. Można być samotnym będąc otoczonym ludźmi/lubianym/atrakcyjnym


@kamyczeq: A gdzie "Pewnie masz za wysokie standardy i na dziewicę 10/10 czekasz"?
  • Odpowiedz
@faceofsorrow: Hahahah. Właśnie po takich wpisach jak ten zdaję sobie sprawę, że niektórzy faceci tu to rzeczywiście w tych piwnicach siedzą i są oddzieleni od rzeczywistości, a zwłaszcza od świata relacji z kobietami, stumetrowym murem.
  • Odpowiedz