Wpis z mikrobloga

@mistrz_tekkena: Ok, krok po kroku na chłodno:
1. Ktoś znalazł fotki dziewczynek z obozu, które tulą się do dorosłych opiekunów i dają im buziaka w policzek (opiekunowie są z innych krajów)
2. Przy jednym ze zdjęć był też dwuznaczny komentarz "zostawię ci okno otwarte"
3. Pojawił się filmik dziewczęcia które tłumaczy że była na euroweeku ale nic takiego tam się nie działo, przyznaje że takie rzeczy mają miejsce ale wyłącznie w kontekście przyjacielskim. Jednocześnie mówi że kiedyś była tam afera z opiekunem który wysyłał byłej podopiecznej jak się masturbuje.
4. Ktoś znalazł na fejsie dziwne komentarze, prawdopodobnie uczestniczek
  • Odpowiedz
ciemnej karnacji


@stefan_pmp: @southlander: @mistrz_tekkena: głównym problemem było to że są sporo starsi, bo innej karnacji dzieciaków w podobnym wieku też było sporo i tego nikt nie wyciągał + komcie "kocham go", "byłeś super" (mniej wiecej, to piszę z pamięci), "zostawię otwarte okno w nocy" itp. Do tego podobno ci wolontariusze "pilnowali" dzieci, takze w weekendy.
Chociaz prawdziwa inba zaczela sie gdy niezastapiona i zawsze groźna
  • Odpowiedz
@alienv: Mireczek prosił o streszczenie "w obiektywnym skrócie" więc tak zrobiłem. Mam swój pogląd na tę aferę ale to nie ma tutaj znaczenia bo Mirek chciał zobaczyć skrót bez narracji jednej bądź drugiej strony.
  • Odpowiedz
@southlander: pamiętam jeszcze wpisy z usuniętego wykopu i to było zarzucane - dwukrotnie starsi osobnicy mieli ciągły dostęp do dzieci w imię nauki tolerancji. sama karnacja nie jest wg mnie obiektywna ( ͡º ͜ʖ͡º) ale nie zamierzam sie o to spierac, bo wg mnie inba teraz faktycznie jest o oba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz