Wpis z mikrobloga

Naprawdę #!$%@?? XD Ta cała afera z #euroweek to tylko i wyłącznie dlatego, że jakieś dziewczynki powrzucały zdjęcia na instagram jak przytulają się do wykładowców z innych krajów na pożegnanie, a #urojeniaprawakoidalne wmówiły sobie od razu, że to pedofilia? XDDD Wykop strikes again
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krulwypoku_IgB6: XDDDDDDDDDDD
Rozmawiamy w tym momencie o euroweeku konkretnie. Poproszę o podanie mi udokumentowanego przypadku gwałtu/morderstwa/zamachu/pedofilii/terroryzmu który miał miejsce podczas tego wydarzenia. Mechanizmem wyparcia jest twój brak dowodów i argumentów, ergo, przywoływanie absolutnie niezwiązanych z tematem rzeczy
  • Odpowiedz
@krulwypoku_IgB6: Ja nawet nie wiem jak to #!$%@? skomentować XD

Po pierwsze: poprosiłem o udokumentowane przypadki tych zdarzeń NA EUROWEEKU a nie #!$%@? w stanach zjednoczonych

Po drugie: prawicowyinternet.pl? wolna-polska.pl? wsensie.pl? pikio.pl? magnapolonia.pl? Nawet mi Ciebie nie żal XD
  • Odpowiedz
@GetRekt:
Byłem krótko nauczycielem i powiem ci że w tym wieku hormony im buzują. Nas uczono że nie możesz mieć koszuli z rozpiętym guzikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Patrząc na to jak się zachowywały jestem przekonany że dziewczęta w tym wieku należy pilnować, a nie integrować ze starszymi facetami zza granicy i pozwalać im się przytulać.
  • Odpowiedz
Po pierwsze: poprosiłem o udokumentowane przypadki tych zdarzeń NA EUROWEEKU a nie #!$%@? w stanach zjednoczonych


@GetRekt: Aha czyli skoro jeszcze nie było gwałtu to ZAKAZAĆ mówienia. Twoja logika jest po prostu tak kretyńska że szkoda gadać.
  • Odpowiedz