Wpis z mikrobloga

@Navari: na premierę to się zawsze trochę boję kupować bo zaraz wychodzą choroby wielu dziecięcego:( wiadomo, jest gwara ale potem czekać z miesiąc na załatwienie sprawy... No remastery to mi się już czkawką odbijają na obecnej platformie, to fakt
@dyslexia: Mi tylko zależy jaka będzie kultura pracy, jak będzie spoko to będę chciał brać. Nienawidze PS4 za to jak spieprzona to jest konstrukcja, Xbox ma lata świetlne lepszą kulture pracy.

Przedkładam efektywność nad efektowność i to czy konsola jest ładna czy brzydka, niestety ludzie uznają konsole za mebel a nie za sprzęt który ma dobrze działać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Podobny absurd jak laptopy i robienie
@Navari: to fakt ale akurat w przypadków laptopów których nie używa się do grania taki MacBook Air robi robotę straszną, nic nie szumi, nic się nie przytyka wiec można spokojnie w łóżku z niego korzystać bez stresu o zatkanie wlotów/wylotów powietrza
@dyslexia: Ja mam Thinkpada T450, w pełni pasywny laptop podczas typowej pracy biurowej / pracy 15k czy oglądania filmów i chodzeniu po necie. Będe mu modował chłodzenie teraz na 2 ciepłowody chyba żeby był jeszcze bardziej pasywny () oraz żeby był wiatrak Sunon zamiast Delty (ta niesławna Delta np. w PS4...) bo Sunon ma o wiele przyjemniejszy dźwięk wiatraka jeżeli już robisz coś że